şükela:  tümü | bugün
 • bir kaç sene sonra iyi bir paraya okutulacak fuleli bek oyuncusu. liverpool alır muhtemelen yaşlanan glen johnson'ın yerine, 10-15 milyon pound verip..
 • fm 2014'te iki yönlü bek veya ofansif bek olarak oynatıldığında 2. sezondan itibaren resmen çılgın atmakta. inanılmaz bir orta açma kabiliyeti ve hızı var. pivot santrafora orta aç komutunu da verdiğinizde bir sürü asist yapıyor. görülen o ki gerçek hayatta da fena değil.
 • 23.11.2014 a.villa maçında forvetlerin formunda olmadığı maçta takımının golünü atarak bir puan almasını sağlamıştır ve her sağ bek gördüğümde tepkiyi vermeme sebep olmuştur.
  allah'ım niye bizimde böyle bir sağ bekimiz yok!!!! (bjk)
 • 2012-13 sezonundan beri 3 yıldır as oyuncu olarak görev yaptığı takımı southampton'da, bu sene (2014-15) ilk defa iyi bir performans göstermeye başlayan, (1991 doğumlu) 24'lük siyahi sağ bek.
 • yazın kadrosunda ciddi bir yenilemeye gidecek olan manchester city'e transfer olacağı dedikoduları dolaşan sağ bek.

  kadrosunda doğru dürüst ingiliz bulunmayan city için zabaleta'nın yedeği olarak son derece makul bir hamle olur.
 • http://www.goal.com/…n-gözünü-kararttı?icid=hp_hn_1

  manchester united da kendisine talipmiş. southampton'ın yaz transfer bütçesi çıktı yine.
 • the guardian'ın son dakika haberine göre liverpool ile southampton'ın kendisinin merseyside'a transferi için 12.5 milyon sterlin karşılığında el sıkıştığı sağ bek.
 • ingiltere milii takımının 10 yıllık sağ bek ihtiyacını tek başına karşılayabilecek fm 2013'ün wonderkidlerinden biri bugünlerde liverpool'un transferini sonuçlandırması bekleniliyor
 • üzüldüm açıkcası bu adamın sergilediği performansın kimsenin dikkatini çekmemesine, kendisi bu sezon adeta çılgın atmaktadır, klopp reyiz'in yardımlarıyla birlikte dünyanın sayılı sağ beklerinden biri olmaya en büyük adaylardan biridir.
 • (bkz: #49148911)

  altyapısında yetiştiği 'zamanının şampiyonşip ligi takımı' crystal palace'ta 2009/10 sezonunda a takıma yükseldi. a takımda 3. senesindeki (2011/12) performansı sayesinde ingiltere şampiyonşip ligi yılın takımı'na seçilmeyi başardı.

  2012/13 sezonunda 3,2m € karşılığında 'o zamanlar premier ligin çiçeği burnunda takımı' olan southampton'a transfer oldu.

  southampton'da geçirdiği 3 senenin sonuncusunda, linkini verdiğim entry'mde de belirttiğim gibi kendi çıtasını yükseltip, dikkatleri iyice üzerine çekti.

  bu sezon (2015/16) başında 17,7m € karşılığında liverpool'a geçti. yıllardır hıyar ağası glen johnson'a muhtaç kalan liverpool sağ bekine, varlığı ilaç gibi geldi. mevkisini tekeline aldı diyebilirim. yedeği camianın avanak evladı jon flanagan geçen sene nisan ayında (2015) geçirdiği ağır sakatlıktan* anca yeni yılda (2016) çıkabildi; sonrasında da pek fazla süre alamadı zaten. kendisini zaten pek sevmezdim; sakatlığı süresince bir de kilo almış, iyice garip bir şeye dönüşmüş. neyse o başka entry konusu; ben elemanımıza geri döneyim.

  kendisinin 25 yaşında olmasına rağmen, oldukça tecrübeli bir oyuncu olduğunu söyleyebilirim. 4'ü şampiyonşip liginde, 4'ü premier ligde olmak üzere toplamda (çoğunluğunda as oyuncu olduğu) 8 senelik maç tecrübesine sahip bir oyuncu.

  ayrıca kendisi yakın geçmişi başarısızlıklarla dolu olan ingiltere milli takımının, gümbür gümbür gelen yeni jenerasyon oyuncularından biri. 2016 avrupa şampiyonası elemelerinde 10'da 10 yaptılar. nacizane fikrime göre, ev sahibi fransa'yla beraber turnuvanın en büyük şampiyon adaylarından biri ingiltere'dir. -(almanya milli takımı her ne kadar son dünya kupasının sahibi olsa da, defanslarında bir geçiş dönemi yaşadıkları için savsaklamaya başladı; ispanya'da xavi, xabi alonso ve david villa'nın yerini bir türlü dolduramadı)-

  bu turnuva olmasa bile, bu jenerasyonun gelecek yıllarda büyük başarılar elde edeceklerine inancım tam. yıllar yılı turnuvalarda başarısız olurken bir yandan tecrübe kazanan, sonrasında ise milli takımlar bazında uzun yıllar dünyayı domine eden ispanya milli takımını hatırlatmak isterim.

  nathaniel clyne ise işte bu geleceği parlak milli takımda, sağ bekte şu an için ilk opsiyon olarak düşünülüyor. yedeği kylie walker'ın da bu sezon (2015/16) lig 3.'sü tottenham'la harika bir sezon geçirdiğini belirtmek isterim.

  ---bonus---

  içinde bulunduğu 2015/16 liverpool fc kadrosu için, bakınız da bakınız:

  (bkz: #60795816)

  ---bonus---