• massive'i dubstep'i parsellemiştir, dolayısıyla da akımdan nasibini alan birçok müzik türünü...
  • ultimate 8 ile gönüllere taht kurdu ama türkiye'de fiyatlar hala yüksek. elektronik müzik severlerin yanısıra kontakt kütüphanesi ile akustik severler için de biçilmiş kaftandır.
  • iş gücünün 20%sini işten çıkaracağını ve yeniden yapılanmaya gideceğini duyuran firma.
  • dün itibari ile guitar rig 6 isimli ürünlerini yayınlayan firma. emin olmamakla birlikte demo sürüm de gün itiberiyle yayınlandı, e-postanıza gelen bir link ilk yarım saatlik deneme süresi tanıyorlar (elbette birden fazla kez kullanılabilir). çok fazla inceleme fırsatım olmadı ve guitar rig 5'i de bayağı bir zamandır kullanmıyorum fakat seslerdeki doğallık çok bariz geldi bana. arayüzünde kullanılan renkler, gelişi güzel açtığım bazı presetler ve efektler önceki versiyona göre oldukça tatlı geldi. fakat yine de bir amplitube 4 değil benim için.
  • s2 mk3 kullanıyorum gayet keyifli bir cihaz. yazılımı çok stabil çalışıyor en ufak bir sorun dahi yaşamadım ddj-400 ile de hemen hemen aynıdır diye düşünüyorum şimdilik memnunum. malzeme kalitesi çok iyi. zaten bu cihazı araştırıyorsanız ikisi arasında kalmışsınızdır. çoğu mekanda pioneer olur genelde belki biraz daha rahat edersiniz. zaten bu işten anlıyorsanız yazılım veya cihaz pek fark etmez
  • komplete 14'te yüzde elli yaz indirimi yapmış. sabah sabah göte girdi 300 öyro. sanki uzay heparı'yım anasını satayım. seviyorum seslerle oynamayı napim, bir de becerebilsem keşke.

neyse black friday'de ultimate versiyonuna geçebilirim inşeallah.

kasım editi: goethe girdi 300 öyro daha. valla şu stradivarius sesleri için bile verilir be. bestami'nin kemancısı ismail hakkı bey gibi takılıyorum klavye başında heheh.
  • çok şukela vst ve vst-i'lar üreten firma. yalnız sene olmuş 2011 hala hayvan gibi cpu ve ram kullanan plugin'ler yapıyorlar ayıp oluyor. hani diğer firmaların da aşağı yukarı aynı kalitede plugin'lerine bakıyorum, böyle kasma yok.
  • guitar rig 5 i çıkartmış vst ve vsti firmasıdır.

ayrıca davul setleride tadından yenmez

örn:

(bkz: abbey road drums)
hesabın var mı? giriş yap