şükela:  tümü | bugün soru sor
 • eczanelerde satılır. oldukça sağlıklı, %100 pamuklu bir peddir. plastik, lateks, polipropilen, parfüm, paraben ve petrol türevi süper emiciler içermiyor. asla terleme, kaşıntı, koku yapmıyor. üst yüzeyin pamuksu dokusunun farkını diğer hijyenik pedlerle karşılaştırdığınızda aradaki farkı bariz görüyorsunuz. konfor açısından da çok rahat, diğer markalar gibi kesinlikle hışırtı yapmıyor.

  kutu içinde satılıyor, adet olarak az ve ücret olarak da biraz pahalıdır. ama bugune kadar kullandığım en iyi, en sağlıklı peddir. fakat en son yanlış hatırlamıyorsam firma el değiştireceği için anlaşmazlık sebebiyle üretimi durudurulmuştu. istanbul'u geçtim ankara'da bile hiçbir yerde bulamamıştık. şuan stoklara girdi mi bilgim yok malesef. bu konuda bilgisi olan eczacı arkadaşlar varsa bizleri aydınlatırlarsa minettar oluruz.
 • reklamında bloggerlar, vloggerlar, sözlük yazarları, sosyetikler, iş kadınları, ev kadınları diye sıralama yaparak ev kadınlarını en sona layık görmüş yeni ped markası.

  piyasada bu kafayla kendisi kaçıncı sırada yer alacak acaba..
 • arkadaş son günlerde herkesten duyuyorum, iphone gibi oldu mübarek. kullanmayana ikinci sınıf muamelesi yapılacak nerdeyse. bok atayım dedim milete sordum, alerji yapmıyor daha nolsun ki diyen, çok rahat diyen gırla. bir de abi şu anlamadığım cümleyi kuran gırla; nefes alıyor, hissediyorsun, yapışmıyor öyle löp diye.. ne ya bu cümle, ped ya bu ped, nasıl nefes alabilir, biri bana şu nefes alma meselesini açıklasın...
  neyse... çok pahalı dedim, tam oradan puan alacağım, yok olmadı. serviste hosteslik yapan bir tanıdık dedi ki; bir kahve parası, neresi pahalı, sağlığımız için o kadarını da verelim! bilinçli kadın toslaması... bu kadın serviste hostes, yanlş anlamayın kazaacağı para belli, ondan diyorum. oradan da hayal kırıklığı. meseleyi kapatıyorum boynu bükük öldürücü darbe zengin abladan geldi; ayy bulamıyorum, internetten söyleyeceğim artık. kadın kıyafet almaz internetten beceremem diye... faturasını ödeyemez, natracare'i internetten alacak bak bak. nedenmiş, onlar bir natracare değilmiş!!
  pes diyorum.... alıp yastık altı mı yapsam...
 • aktivist bir ingiliz kadını kırmış kafayı; demiş ki plastik olmayacak, parfüm olmayacak, sağlıklı olacak, kat’a doğaya zarar vermeyecek falan filan. biraz inanması zor geldi önce. ama merak ettim ve aldım.pahalı pahalı dedikleri, plastik olan öteki ile, pamuğumsu olan berikinden bir tık fazla. eder mi etmez mi noktasında, malum alışkanlıklar zırt diye bırakılmıyor ama bu ne alerji yapıyor ne de kaşındırıyor. gerçek pamuk yani.kadın yapmış.
  şundan bir vazgeçelim “organik” pahalı değil, sudan da ucuz olmayacak elbet ama sağlık için ucuz.alır mıyım bir daha? mevzu sağlık olunca, verdiğim otopark parasından, içtiğim latteden falan ucuz.
 • işin içinde ingiliz ve kapitalizm varsa kesinlikle güvenilmemesi gereken en birinci konu sağlıktır. eski çarşafları kullanırım, yetmedi gider kendime top top %1500 pamuklu kumaş alıp kullanırım daha iyi.