• güney afrika cumhuriyeti'nde faaliyet göstermekte olan bir kargo şirketi. detaylı bilgiye http://www.natro.co.za/ adresinden ulaşabilirsiniz. taşınacak eşya falan varsa hani.

(bkz: bu ukte doldurulurken google kullanilmistir)
  • konusma ozurlu birinin beni cagirirken agizindan cikabilecek ses obegi. (bkz: nitro)*
  • arkadaşımın bana "olm kafan bozulursa atlarsın bi belediye otobüsüne,dikilirsin kapısına 10 dakkada,sorarsın hesabını" diyerek tavsiye ettiği hızlı,güvenilir bir web hosting firması.
  • sürekli gidip gelen bir web sunucu hizmeti veren firma. saldırı maldırı bir yere kadar ya. saldırı varsa önlemini al. iki hafta oldu neredeyse, yeter ama artık ya. % 99 uptime garantisi diye reklam yapmasını biliyorsunuz ama.
  • normalde kota aşımı durumunda sadece ek trafiği faturalandırması gerekirken, çat diye siteyi erişime kapatan hosting firması. üstelik sözleşmede, kota aşımı durumunda hiçbir şekilde hizmetin durdurulmayacağını taahhüt eden bir firmadır kendileri. şimdi ben neye güveneceğim neye inanacağım? para isteseydiniz verirdik, düğmeyi kapatmak da neyin nesi oluyor. velhasıl natro mu? bir daha asla.
  • parasını 5 yıllık olarak ödediğimiz domaini uzatmayı unutup sitenin günlerce kullanım dışı kalmasına, domainin cezalı duruma düşmesine sebep olmuştur bu şirket. ama haklarını da yemeyeyim, açtığım ticket a hızlıca cevap verip sorunu çözdüler, cezalı ödemeyi kendileri yaptılar. genel olarak mamnunum aslında hizmetlerinden, keşke bir de böyle hatalar yapmasalar.
  • teknik destek mükemmel hatta onlardan kaynaklanmayan sorunları bile sırf müşteriyiz diye çözüyor helal olsun diyorum
  • an itibariyle datacenter larının başına bi iş gelmiş hosting şirketi
  • mail hosting konusunda çok yetersiz ve problemli olduğunu düşündüğüm firma. web hosting konusunda hiç sıkıntı yaşamadım. hakkını yememek lazım.
  • bu saatte canlı destek vererek takdirimi kazanmış güzide hosting firması.
hesabın var mı? giriş yap