şükela:  tümü | bugün
 • turksat uydusunda 11887 frekans vertikal 3333 symbol rate ten izlenebilecek olan, ¢evre, doga ve vah$i ya$am belgeselleri yayinlayan kanal. a¢tiginizda foklari dove dove olduren hayvanlari, balina katillerini ve daha bir¢ok ucuz sebep yuzunden dogaya ve canlilara zarar veren insan gorunumundeki yaratiklari gorebilirsiniz.
 • her insanın en az yarım saat izleyerek beynini olumlu yönde yıkayabileceği kanal. o yarım saate başlamadan önceki düşüncelerle yarım saatten sonraki düşünceler farklıdır, insan bir nevi gömlek değiştirir. kendisine dünyaya bakış için doğru olduğuna inandığı bir tutum yakıştırır. sırf bu etkisi nedeniyle desteklenmesi gereken kanal.
  özellikle kanada'daki vahşi fok avını, japonya'daki yunus katliamını ve ispanya'daki boğa işkencesini gözler önüne apaçık sermesi ve hükümetlerden çekinmeksizin cesurca eleştirebilmesi takdire şayandır.
  desteklenmesi, izlenmesi, reklam verilmesi gereken kanaldır. günde 6 saat evlilik programı yapılacağına yarım saat şu yayının benzeri yapılsa mavi dünya daha güzel bir yer olabilirdi kanısındayım.
 • güzel bir düşünceyle kurulmuş kanaldır. içerik olarak biraz daha gelişmesi gerekiyor. türksat'ta 12525 frekans, dikey (vertikal) polarizasyon ve 3000 sembol oranında yayındalar. yine teledünya 194. kanaldan da izlenebilir. web adresi de: http://www.naturallifechannel.com/
 • turksat 12525 30000 v frekansından yayın yapan doğa kanalı
 • dun gece earthlings'i baştan sona yayinlayan aşmış kanal. umuyorum turkce alt yazili yerine turkce seslendirmeli de yayinlarlar ve sık sık yaparlar.
 • teledünya'da, boş durduğu 194. kanalına geri gelmesini beklediğimiz doğa kanalı.

  edit: maddi imkansızlıklar sebebiyle maalesef kapanmak zorunda kalmıştır. şifresiz ancak bu kadar dayanabildiler demek.
  kendilerini şöyle tanıtmışlar vakti zamanında:
  http://www.turkeyforum.com/…?p=7253166&postcount=75

  facebook sayfasında da şu varmış:
  http://img443.imageshack.us/…mg443/8331/adszpxq.jpg

hesabın var mı? giriş yap