• üç yıldır it gibi kullanmama, ayak basmadığım, girmediğim yer kalmamasına ve hatta makinede yıkanmasına rağmen hala güzel kokabilen tuhaf ayakkabı.
  • sosyal medya kanallarını iyi kullanarak pek mutlu eden marka, şöyle ki:

büyük bir zincir mağazada gezerken denk gelip ayakkabılarını pek beğendim, ilk kez duyduğum için sözlükten kontrol edip almaya karar verdim lakin istediğim modelde numara bulamadım. büyük online alışveriş sitelerinde de bulamadıktan sonra facebook türkiye sayfalarına ve resmi twitter hesaplarına yazıp satın alabileceğim bir yer / site konusunda yardım istedim. sayfalar çok aktif kullanılmadığı için cevap verirler mi bakarlar mı diye kıllanmadım da değil. üzerinden 12 saat geçmeden iki kanaldan da cevap verdiler *, kısa bir mailleşmenin ardından da bizzat arayıp istediğim modeli tedarik edeceklerini söylediler. ürün kaliteleri de yazıldığı, çizildiği kadar iyi ise yıllarca alıp dururum artık.

türkiye facebook grubu

edit: ayakkabıları iki gün içerisinde gönderdiler, çok rahatlar ve günlük kıyafetlerde konforuna düşkün olanlar için gayet ideal.
  • hayatınızda giyebileceğiniz en rahat ayakkabıları üreten firma olabilir. ayakkabıları kendinden kokuludur ve o koku hiç kaybolmuyor.

ürünlerini çevre dostu materyallerden üretmek gibi bir iddiaları da var ki * eğer doğru ise stoklanasıdır.

kanyon'da prime store'da ve bir kaç deriden mağazasında bulunabilir.
  • uzun uzun yürümeyi pek sevdiğim için rahatlık iddiasıyla, çevreyi ve insan-emekçi haklarını önemsediğim için de bunlara saygılı üretim biçimi iddiasıyla dikkatimi çekmeyi başaran, sene başından sonra uğramayı düşündüğüm ayakkabı markası.
    ayrıca iddialarını karşılıyor ise adını duyurmak herkes için faydalı olabilir, buralar entiri dolsa ne güzel olurmuş hissi geldi bi.
    bi alayım, tecrübeleri yazarım buralara.
  • dayanıksız dandik ama rahat ayakkabılar üreten firma.
  • hayatımda bu kadar rahat ayakkabı giymedim. dayanıklılığı kullanım şekliyle alakalı. ben ilk aldığım yeşil renkteki ayakkabıyı çok hoyrat kullandım. yaz günü selden yıkılan istanbuldan tutun deniz kenarına kadar özellikle test ettim. makinede de 40 derecede yıkadım birkaç kez. sadece önünde bir yırtılma oldu ama bu ne giymeme engel oldu ne de görüntüsünü bozdu. aynı görüntüye sahip (eskitilmiş ayakkabı modeli) bir ayakkabıya arkadaşım 400 lira gibi bir para verdi diye dalga geçtim.yeşil renkli ilk göz ağrımı seyrek de olsa giyerim ama onun üstünden mavi ve yine yeşil renkli bir çift daha aldım, çok param olsa tüm renkleri alırdım dürüst olayım. üretenin eline sağlık, doğa dostu ve parfümünü uzun süre muhafaza eden bir ayakkabı, ayakkabılığımın kokusu direk bu ayakkabıdan geliyor.
  • çok güzeller. ayrıca parfümlü olanlarının kokusu yıllarca geçmiyo. ama kalıpları küçük. online alacaksanız 1 numara büyük alın.
  • kendi markam olsa bu kadar severdim. ayakkabılarından iki farklı model almıştım ve en az 5 yıldır aktif bir şekilde kullanıyorum. yalnız kahverengi deri bot olarak geçen ama benim yazın veya baharda kullandığım ve en sevdiğim ayakkabılarım olma unvanına sahip modelden bir yedek daha almak istiyorum ama hiçbir yerde bulamıyorum. çok üzgünüm. bilen duyan varsa söylerse sevinirim ama.
  • asker dönüşü ayaklarım bok etmişti, korka korka yıkadım. ulan kokusu hala duruyo. yenisini alcam on numara beş taşak ayakkabı.
  • bu ayakkabıda rahat edemeyen bir tek ben varım zannedersem. geçen yıl aldım bir çift deriden'den. ne zaman giysem ayakkabıyı, ayaklarımın yan tarafları yara içinde kalıyor. yok küçük falan da değil. ayak numarama uygun ama çözemedim sebebini. öyle duruyorlar bir kenarda parfümlü parfümlü.
hesabın var mı? giriş yap