şükela:  tümü | bugün
  • istanbul merkezli bir türk markasıymış.

bir süredir omega 3 ve multivitamin for men adlı ürünlerini kullanıyorum.

değerleri, fiyatına göre gayet tatminkar. memnunum ve devam etmeyi düşünüyorum.

web siteleri de hoşuma gitti.
    http://www.naturessupreme.com/
  • evet, türkiye’de de iyi kaliteli ürünler demek ki yapılabiliyormuş! bunu öğrendik.

avrupa ve amerika bu tarz ürünlerde şeffaflığa doğru giderken, biz neden böyle ürünlere kavuşamıyoruz? devamlı çer çöp, veya evlat acısı gibi solgar fiyatları...

istinye park’ta supplementler.com mağazasında nature’s supreme markasını gördüm.

ilk düşüncem, kesin yine kaliteli ama pahalı bir vitamin markası. ambalajından, ve üzerindeki hammadde logolarından belli diyordum ki.. adamlar en kaliteli hammaddeleri ve teknolojileri kullanmışlar, fiyat ise solgar’dan düşük.. ben şok!

aldım omega 3'ü denedim. sağlıklı yaşamaya ve beslenmeye dikkat eden biri olarak probiyotik, vitamin ve balık yağı düzenli tüketirim. pharmaton, solgar kalmadı, dolabımın artık hepsi nature’s supreme oldu :)

hem etkisi daha iyi, hem kafam daha rahat, hem de param cebimde. allah razı olsun, sonuna kadar helal olsun!

yeni ürünleri de çıkacakmış... onları kullananlar yorumlarını iletirse efsane olur.
  • gnc'nin yokluğunu aratmayacak vitaminleri olan marka.
    omega 3 ve tonalin cla kullanıyorum, gayet kaliteli ürünler.
    içeriği kadar ambalajı da kaliteli ve güven verici.
    fiyatlar solgar'ın çok altında.
  • çok kaliteli bir müşteri hizmetlerine sahip firma. bütün soruları eksiksiz, hızlı ve güzel türkçe ile cevaplıyorlar. ayrıca ürünlerine dair bütün bilgiler (ham maddenin orijni, test sonuçları vb.) şeffaf bir şekilde web sitelerinde yer alıyor. keşke böyle kaliteli, profesyonel çalışan yerli firmaların sayısı artsa, her sektörde bulunsa.

tek eleştirim ürün fiyatlarının kaliteli yabancı firmalarla hemen hemen aynı olması. umarım piyasaya yeni giren bir firma olarak biraz daha indirimli ve kampanyalı ürün satarlar.