şükela:  tümü | bugün
 • pek çoğunuzun da farkettiği üzere, her fotoğrafında başka birine benzeyen ünlü...

  kylie minoque örneği
  avril lavigne örneği - 1
  avril lavgine örneği - 2
  milla jovovich örneği
  nurgül yeşilçay örneği - 1
  nurgül yeşilçay örneği - 2
  nicole kidman örneği
  vee son olarak ajda pekkan'dan geliyor.

  gerçekte kim lan bu karı dediğim, kişiliğini mi bilmiyor yoksa kimsenin istemediği birilerine benzemek durumu (herkesi kapsıyor sanırım, örneklerin bu kadar az olduğunu düşünmüyorum.) hoşuna mı gidiyor anlamadığım kişi.
 • kelebek gazetesine verdiği röportaja 'sen birden ünlü biri oldun nasıl alıştın bu ilgiye?' sorusuna ' küçüklüğümden beri alışığım. beyaz tenli olduğum için dikkat çekerdim hep.' demiş insan. burdan da anlıyoruz ki tüm türkler zenci ve bir tek kendisi beyaz tenli.
 • an itibariyle saba tümer'in programında bir doktora, beyin nakli yapıldığında iq'nun da değişip değişmediğini soran ablamız.
  gg olmasa umut fakirin ekmeği derdim de...
  zöge: lan beyin nakli yok. siz de mi umutlandınız?
 • eskiz halinde kalmış resim gibi görünüyor bana yüzü. çizgileri netleşmemiş, sanki bitmemiş bir resim gibi. onun için gazetede dergide vs ne zaman yüzünü görsem elime kalemi alıp ne eksik acaba diye türlü boyama tekniği deniyorum kendisi üzerinde.
 • bugün istinye park'ta h&m'de gördüm naz elmas'ı. her ünlü hatunda olmasını artık doğal karşıladığımız kapris ve tripleriyle kasiyerin ve benim canımı sıktı kendisi. olaylar şöyle gelişti:

  bi siftah yapayım diye h&m'e girdim, bir t-shirt beğendim, alayım diye kasaya doğru yöneldim. sonra bir baktım ki sıra 30 kişi kadar, alternatif bir kasa varmış oraya doğru yöneldik. önümde 20-30 yaş aralığında 3 adet süslenmiş, kalın sesli ve triplerinin yapay gözüktüğü hatun duruyor. ilki birkaç parça kıyafet verdi, kıyafetlerden birisinin etiketinin olmadığı için "ben müşteriyim, çalışanlardan birisi baksın gelsin etikete, ne kadarmış" diye birilerini kıyafetin olduğu yere yolladı. aynı zamanda arkadaşlarından biri -tahminimce ünsüz- "bizden sonra birileri bekliyo, onları da alcak mısınız?" diye bir soru sordu. o an dank etti, lan bunlardan biri ünlü galiba diye. sırada bekleyen hatunun naz elmas olduğunu kredi kartında yazan isminden anladım. neyse, sonra kıyafetin fiyatı geldi; 120 küsür liralık toplam alışveriş yapmış naz hanım. daha sonra tam kredi kartından ödeme yapacakken, arkadaşlarından birisi aldığı kıyafeti beğenmeyince, onu iptal ettirdi; 70 küsür liralık alışverişini yaparak ortamdan ayrıldı sevgili naz elmas. ondan sonra bir arkadaşı 20 küsür liralık bir alışveriş yaptı, akabinde sıra bana geldi. ödememi yapıp çıkarken farkettim ki, fiş numaram 0003. yani, sevgili naz hanım 30 kişi kadar sıra varken kalabalığı beğenmeyip, yeni bir kasa açtırmış.

  ne anlatmaya çalıştığıma gelince, eğer ünlüyseniz yeni bir kasa açtırabilir ve sırada beklemekten cayabilir, herşeye kasada karar verebilir, yeri gelirse arkanızdakileri 15 dakikadan fazla bekletebilir ve kasiyeri çileden çıkartabilirsiniz. bunların zaten olması gereken şeyler olduğunu düşünmek ise default olarak geliyor.

  ha bu arada, naz elmas'ın sağ el baş parmağının tırnağı aynı megan fox'un ki gibi. zaten kendisi iticiydi, bir de üstüne bu tırnak mevzuu gelince bu entry sözlükte yerini aldı.
 • kötü oyunculuğunu göz ardı ettirecek kadar güzel olmayan bayan.. özellikle sinir krizi geçirme taklidi yapmasın mümkünse, biz sinirleniyoruz çünkü..
 • sanırsam burnuna estetik yaptırmı$tır bu hatun,çünkü biraz güzelleşmiştir o burun sayesinde..ama bu kadar kısa sürede,hangi arada derede yapti bilemiyorum?gerçi reklam araları o kadar uzun ki dizilerde..*
 • oynadığı dizilerin birkaç bölümde topu diktiği düşünülürse, tez zamanda arka sokaklar, pis yedili, deniz yıldızı, akasya durağı, alemin kıralı, arka sıradakiler*, bir çocuk sevdim, muck ve adını feriha koydum gibi dandik ötesi dizilerde rol almasını istediğim dandik oyuncu... çok bişi yapmasına gerek yok valla, arkada görünen kız bile olabilir yani...
 • kendisi "rating öldürücü" olarak gayet başarılıdır. rol aldığı hemen hemen tüm diziler tepetaklak güme gider. şimdi de star'ın doğuş grubu'na geçmesinden sonra projelendirilen yeni dizisi bir ömür yetmez'in kadrosuna katılmış, diziye yazık olacak resmen.
  (bkz: geçmiş olsun)