şükela:  tümü | bugün
 • odtu kampusunun jandarma kapisinin hemen disinda vaktiyle en yakin medeniyet birimi olan fekat artik odtuyle arasina bir de kofteci-kokorecci girmis olan, bira sarap ve bilimum alkollu madde satislari ile artik bir mm migros seviyesine ulasmis bir mekan.

  seneler boyu bunun karsisinda baska baska isimlerle bakkallar turemis (ki en hatirlanasi topbaslar bakkaliyesidir) fekat dindar satis politikalari gudup efes ile anlasmadiklari icun yine bir bir kapanmistir bu piyasa ekonomisi magdurlari.

  efendim fekat sunu da belitmeden gecemeyecegim, bu naz gidaten alinan biralari odtu kampusune sokmakta zorlanmaniz ve jandarma tarafindan arabasinizin veyahut da cantanizin aranmasina maruz kalmaniz kuvvetle muhtemeldir, bu nedenle ozellikle bahar senligi gibi super guvenlik onlemlerinin alindigi donemlerde alkol ihtiyacinin yeni yapilan lojmanlar civarinda bulunan, pek bilinmeyen (gecen sene itibariyle) ve asil amaci lojman sakinlerine*** hizmet olan bakkalimdan karsilanmasi tavsiye edilir.

  maksat da odtu gencligi magdur olmasin, fizik cimlerinin, stadyum konserlerinin tadini cikarsindir.
 • aşağıdaki diyaloga neden olmuş mekan:
  hoş bayan: arka kapıdan mı çıkıyorsun?
  genç adam: n'evet.
  hoş bayan: beni de naz gıda'nın oraya bırakabilir misin?
  genç ve cahil adam: hihoha, nazgı dağı neresi ya?
  hoş bayan: sağol, ben kendim giderim..
  genç, cahil ve salak adam: ...
 • odtu'nün içki ihtiyacinin %90'nını karşılayan, yüzüncü yıl kapısından çıkılıp, kışta kıyamette bile lay lay lom gidilen mini market. 29 mart 2002, cuma akşamı, can dündar 'ın da uğradığı ve bu değerli şahsiyeti başka bi yerde görse bu kadar şaşırmayacak olan 4 odtülü'nün, naz gıda ve can dündar kombinasyonunu pek inanılası bulmaması nedeniyle anlık dumurlar yaşadığı, kilitlendiği mekan.
 • odtu a4 kapisi*ndan gecen arabalarda icki kontrolu yapilmasina sebep olan market.
 • icki tuketiminin patladigi ozel gunlerden once icki uretici sirketlerin ziyaret edip bir kamyon mali direk bosalttiklari mekan.
 • geceleri soguk olur da dyayan donmeye gotunuz yemezse size yardimci olan market. rica edin heman yandaki apartmandaki taksiciyi cagiriyorlar.*
 • tam karsisinda tekel bayi olmasina ragmen,icki olayindan mali goturen bi yerdir naz gida.karsidaki tekel bayinden niye millet bi sey almiyoda,ille burdan aliyo cozemedim,bi havasi var herhalde burdan icki almanin.
 • odtü geçliği sayesinde ülkenin en çok alkol satışı yapılan mekanı olması kuvvetle muhtemel yer.
  birde rivayet vardır,kapıda yakalanan içkilerin buraya geri satıldığı,sonra tekrar öğrncilere kakalanmasıyla eşşek yüküyle haksız kazanç elde edildiği yönünde.
 • odtü'nün içki stoku.
 • yarım saat kadar önce işletmeci amcanın elinde "internette bizim hakkımızda yazılar yazmışlar bak" diyerek benimki hariç bu sayfadaki entrylerin bulunduğu bilgisayar çıktısını tuttuğu market...
hesabın var mı? giriş yap