şükela:  tümü | bugün
  • iş ahlakına sahip olmayanların, müşteri memnuniyetine önem vermeyenlerin, kurumsal görünüp çakallık peşinde koşanların, sözlükten yazar ve yazarın haysiyetini satın alıp parayla itibar kurtarmaya çalışanların korkulu rüyası. bir nevi süper kahraman.

(bkz: gürses opel rezaleti)

arkandayız. geri vites yapma, bizi mahcup etme.
  • nazı çekilecek olan kadındır. altına 0km insignia çekilmeden bu işi bırakmıyoruz bacım.
  • çıkarcı kadın.

işler hukuk çerçevesinde halledilecek olsa 5 kuruş alamayacağını kendisi de biliyor çünkü arabanın sahibi değil. **kendi anlattıklarına göre**
  • sorumsuz bir çalışan yüzünden adamları bitirmeye oynayan zeyna..
  • bekar ise bir çay içmek istediğim hanımdır.

kendi aracı olmamasına rağmen sonuna kadar savaşan hakkını arayan hanımlardan biri.
  • samimi gelmedi bana. ne biliyim belki hiç bi siki samimi bulamadığımdandır. kafama takılan şey bu kadının anlatımıyla vay anasını satayım firmadanın yüzsüzlüğüne bak şeklinde düşünmüştüm sonra kadının olayın ana karakterkeri arasında olmadığını farkettim. neyse her ne kadar kendisini samimi bulmadım desemde firmanın yaptığı daha büyük adilik. umarım iyi bi meblağ koparır firmadan.

(bkz: naz hanım ne amk)
  • (bkz: nil hanım)
  • nazanım şeklinde ulanır.
  • tanımam kadını. boktan bir ülkede boktan şeyler gelmiş başına. herkes hemfikir bu konuda bazı dangalaklar hariç.

neymiş araç onun değilmiş de bilmemne. lan sikik, diyelim ki benim şirketimin arabasını şoförüm servise götürdü ve bu olaylar geldi başına araç da rehinli. me oalcak amk? şoför tabii ki hakkını arayacak da kendini parçalayacak da mağduriyetini gidermek için. benim arabam değil çok da sikime mi diyecek?? mal.