şükela:  tümü | bugün
  • iş ahlakına sahip olmayanların, müşteri memnuniyetine önem vermeyenlerin, kurumsal görünüp çakallık peşinde koşanların, sözlükten yazar ve yazarın haysiyetini satın alıp parayla itibar kurtarmaya çalışanların korkulu rüyası. bir nevi süper kahraman.

(bkz: gürses opel rezaleti)

arkandayız. geri vites yapma, bizi mahcup etme.
  • nazı çekilecek olan kadındır. altına 0km insignia çekilmeden bu işi bırakmıyoruz bacım.
  • çıkarcı kadın

edit 2: naz hanım nasıl büyük bir şeyh ise kesinlikle laf kondurtmuyor. ya da edene direk küfür etmeler de cabası
    ss

ayrıca müridleri de okuma yazma özürlü bak aşağıda ne yazıyor?
    --- spoiler ---

gürses opel servisi her yönden suçludur. mağdurun mağduriyetini gidermelidir.
    --- spoiler ---
    edit: öncelikle ekşisözlük içerisinde bir grup yazarın organize olarak çalıştığını
    yani yazarlar arasında gruplaşma olduğunu görmemi sağlamış kadındır.

ikinci olarak, süper kahraman ilan edenler, 0 araba verilmesini isteyenler, 45bin liralık araba için 100bin lira verilmesi istenenler vs. görüyorum
    yahu sanki bu kadın babasının hayrına gürses opel ile karşı karşıya gelmiş.
    para için, fırsat gördüğü içini *çıkarları için bu kadar uğraş gösteriyor.
    ve ekşiden de başta bahsettiğim yazar grubunu da salmış müritleri gibi entry girdiriyor.

iki gün sonra başka bir olayı sırf çıkarı olmadığı için görmezden gelebilecek biridir.

gürses opel servisi her yönden suçludur. mağdurun mağduriyetini gidermelidir.
    ama sen mağdur olmanın haklılığını, fırsatçılık yapmak için kullanıyorsan orada işler değişir.

ayrıca bazı naz hanım müridlerinden yazarlar, kadının vekaleti var falan demişler.
    iyi o zaman yapsın satışını görses opele, sıkıntı kalmasın. satışını yapamıyorsan 45binlik otomobil için 90bin istemek nedir aq
  • çıkarcı kadın.

işler hukuk çerçevesinde halledilecek olsa 5 kuruş alamayacağını kendisi de biliyor çünkü arabanın sahibi değil. **kendi anlattıklarına göre**
  • sorumsuz bir çalışan yüzünden adamları bitirmeye oynayan zeyna..
  • bekar ise bir çay içmek istediğim hanımdır.

kendi aracı olmamasına rağmen sonuna kadar savaşan hakkını arayan hanımlardan biri.
  • ordinaryus ve humanist beyinimle, birer ikişer mantıklı sorgulamaya çalışıyorum...
    servise a kişisi tarafından bir araba tamir edilsin diye bırakılmış. başka hiç bir detaya gerek yok...

araba tamir edilmiş teslim edilmeden adeta hırsız gibi 100km'den fazla yol yapılmış.

üstüne üstük bu sırada alkollü bir de kaza yapılıp araba perte çıkarılmış.

üstüne bir de arabaya park halinde kamyon çarptı vs vs diye yalan söylenmiş...

başka hiç bir detaya gerek yok...
    bu noktadan sonra bu sikilmiş götün davası olmaz...
    şemsiyeyi sokup bu kadar açmayacaktınız...
  • samimi gelmedi bana. ne biliyim belki hiç bi siki samimi bulamadığımdandır. kafama takılan şey bu kadının anlatımıyla vay anasını satayım firmadanın yüzsüzlüğüne bak şeklinde düşünmüştüm sonra kadının olayın ana karakterkeri arasında olmadığını farkettim. neyse her ne kadar kendisini samimi bulmadım desemde firmanın yaptığı daha büyük adilik. umarım iyi bi meblağ koparır firmadan.

(bkz: naz hanım ne amk)
  • (bkz: nil hanım)