şükela:  tümü | bugün
519 entry daha
  • bir kere başıma gelen olay.
    olum çok komik ya..
  • ben bunu bir kere yaptım. üniversite yılları.

flört zamanları naz yapayım derken beni reddeden kızçemize direk tamam diyip defterden sildim. bir daha hiçbir şekilde diyalog kurmadım.

ne mi oldu dostlar?

ben diyim 1 siz diyin 2 sene bu ben neredeysem oraya geldi. kendini bana fark ettirmek için resmen yırtındı. onun olduğu tarafa bile bakmadığımdan konuşma cesareti bile bulamadı. lakin gözünün hep bende olduğunu anlıyordum.

peki bana kör kütük aşık mıydı? ölüyor muydu benim için?

kuvvetli ihtimalle hayır. o sadece oyuncağı elinden alınmış küçük bir kız çocuğuydu artık.

beni hatun milletinden cidden soğuttuğu için kendisine teşekkürü bir borç bilirim. sayesinde daha aklı selim bir insan oldum.

edit: bir de aramızdaki ilişkiyi normal muhabbetten öteye bilerek isteyerek geçirmediğim, umut vermediğim ve vermeyeceğim, beni sanki yedekte tutarmışçasına ara ara saçma sebeplerle mesaj atıp arayan bir hatun daha var ki onu da sonra anlatırım dostlar. tam bir klinik vaka.
  • dönerse senindir, ben kebap söylemiştim .
  • ya ne yapacaktı, kızın peşinden koşup ''tülay nolur evet de'' mi diyecekti ? ya da ''tamam bari sevgili olmuyoruz o zaman kanka olalım'' diyerek meriç olma yolunda ilk adımını mı atacaktı?

şu kadın milletinin götünü kaldıran bu tipler yüzünden herkes kendini angelina jolie sanar oldu. reddediyorsa peşinden koşmak yerine başka kadınlara yönelin.
  • güzelim senden çok var. yani senin nazın çilenle mi uğraşacam. ayrıca böyle bir tip öpmek istediğinizde de naz yapar seks yapmak istediğinizde de naz yapar. bunlar sadece klişe örnekler.. nazınla ömrümü tüketemem.

hem sen naz yapmasını bilmiyorsan erkek ne yapsın.
  • yeterli zaman verilmemiştir

hangisi bir kere daha geri dönmüyor ki?
  • ayı yavrusu gibi naz yapan kişinin tam olarak hak ettiği cevap. insan olan doğrudan ve dürüst bir iletişim kurar ve ne istiyorsa onu söyler.
  • bence normal olandır. ben genelde vaad etmiyorum, veriyorum.
29 entry daha