şükela:  tümü | bugün
  • burun kuruluğunu gidermek için kullanılan ilaç, merhem, krem, sprey formu var.
    sgk karşılamıyor. 10gr'lık merhem formu 23 lira.
  • nasıl yaptığını anlayamadığım şekilde burun içindeki inatçı ve acılı şişlikleri (artık kıl kökü iltihabı mıdır, sivilce midir bilemem) yarım günde yok eden kremsi, vıcık vıcık, sümük gibi bişey.
    bayılıyorum buna. bir haftadır burnumun içinde duran golf topu büyüklüğündeki şeyi 6-7 saatte bitirdi. geçen aylarda da aynı şekilde kullandım yine indirdi. zaten o zaman keşfettim bu özelliğini. aslında burnumu nemlendirmesi için almıştım. şişliği görüp sürecek bir şeyler arayıp evde sadece bunu bulabilip kullanmıştım. kolay olmadı tabi. bu buluşumla tıp ve bilim sayemde bir adım daha atmış oldu. hadi bakalım
  • sgk'nın neden karşılamadığını anlayamadığım ilaç.
  • burnumdaki çatlaklardan kaynaklanan kanamaları sonlandıran ancak burnumun ucundaki kıkırdak kısmında nedenini anlamadığım bir şekilde yara yapıp kabuk bağlatan nemlendirici. 10 gramı 25 lira çivarı olmasıyla can yakıyor biraz.
  • 20ml cam şişe içinde bulunan gliserin kıvamında burun içi nem koruyucu sprey. fiyatı 33 türk lirası.
  • 20 ml 38 lira olmuş ilaç, yatırımlıkmış önceki zamanlardaki fiyatlara bakınca.

burundaki kuruluktan oluşan, sökülüp atılamayan kabukları temizlemek için kullanılıyor.
    sgk hala karşılamıyor.