• sprey formu fiyatı cep yakıyor diyenler için çözümle geldim. sadece nemlendirme amaçlı kullanıyorsanız (yani ameliyat sonrası veya açık bir yara yoksa) kalitelisinden bir vazelin alıyoruz.
    her sabah serçe parmağımızı içine daldırıyorz, eser miktarda vazelini burun deliğimizden içeri duhul ediyoruz. beynimize değil bakın sadece burun deliğimizin içine küçük bir sıvazlama hareketi ile güne iyi başlıyoruz. aynı işlemi gece yatarken de tekrarlar isek rahat bir uyku kaçınılmaz.
    2 yıldır yapıyorum bir zararını görmedim. beklenmeyen bir etki görüldüğünde, aşırı vazelin kullanımına bağlı ibnelik gibi, hekiminize başvurunuz.
  • doktor reçete ederken “hayat kaliten değişecek, bana dua edeceksin” dediğinde kronik alerjik rinitli, taze alerjik astımlı olarak içimden sieeee desem de dışımdan salon kadını çizgimi bozmayarak “inşallah öyle olur” diyebildim. bugüne kadar gittiğim tüm doktorlar “aaa yanlış burun spreyi, senin deniz suyu kullanman lazım, yok deniz suyu da neymiş bu kortizonlu bunu alman lazım, aaaa hayır sadece bu bilmemne sıvısıyla yıkaman lazım” dedikleri ve aldığım ilaçlar burnumu yalandan on dk açıp, sonra daha beter ettiği için şüpheliydim kendisinden. özel sigortanın bile karşılamadığı 49 tl lik fiyatı da, yanında yazılan 8968 adet ilaçla birlikte bir miktar can sıkıcı olsa da, ilacı kullanmaya başlayınca gerçekten “hayat kalitem değişti”. sürekli tıkanık burunlu kişilere göre anlatayım, hani bi sprey kullanırsınız da beyin hücrenize kadar burnunuz açılır, bu durum resmen nefes alırken canınızı yakar. veya daha kötüsü bir delik bu derece açıkken, diğeri daha beter tıkanır. hepsini unutun, yağımsı kıvamıyla bu merhem yumuşacık ve yavaşça burnun içini nemlendiriyor ve insan gibi -bakın burası çokomelli- insan gibi nefes almanızı sağlıyor. tutmayın öpüjem!
  • burun eti küçültme ameliyatından sonra burun kuruluğu ve buna bağlı olarak boğaz kuruluğu (kyatmadanronik faranjit) olmuş biri olarak yazıyorum...
    gitmediğim profesör, kbb uzmanı kalmadı. ayrıca bir ton ilaç (reflü ilaçları, alerji ilaçları vs.) kullandım.
    taki nazalnem i keşfedene kadar. gerçekten çok işe yaradığını gördüm. boğaz ağrım yavaş yavaş azalarak geçmeye başladı. sabah-öğle-gece olmak üzere her bir burun deliğine bir fıs sıkmam yetiyor.
  • burun kuruluğunu gidermek için kullanılan ilaç, merhem, krem, sprey formu var.
    sgk karşılamıyor. 10gr'lık merhem formu 23 lira.
  • 20 ml 38 lira olmuş ilaç, yatırımlıkmış önceki zamanlardaki fiyatlara bakınca.

burundaki kuruluktan oluşan, sökülüp atılamayan kabukları temizlemek için kullanılıyor.
    sgk hala karşılamıyor.
  • burun ameliyatı sonrasında kullanıldığında kabuklanmayı önleyen ve iyileşmeyi hızlandıran mucizevi karışım olur kendisi.

içindekiler: formulasyon d-panthenol, a vitamini, vazelin, parafin, bha.
  • yag formunda olaninin prospektusunde acildiktan sonra 1 ay icinde tuketilmesi gerektigi yazan, konka sismelerine iyi gelen ve sgk'nin hala karsilamadigi ilac.
  • sol burun deliğimin içini artık yara olacak derecede etkileyen kuruluk problemi sebebiyle doktorun yazdığı ve sonuç olarak şahsımı inanılmaz rahatlatan çok faydalı olduğunu düşündüğüm bir burun ilacı. benim kullanmakta olduğum bu modelidir; eczaneden 44,50 liraya almıştım, ucuz denilemez ama fiyat/fayda olarak kesinlikle parasının hakkını veriyor.

bileşimi: d-pantenol, a vitamini, vazelin pure, parafin yağı, bha.
  • an itibariyle 55 tl olan burun kuruluğuna iyi gelen ilaç şeyisi.
  • burun ameliyatı sonrası doktor tavsiyesiyle kullandığım çok faideli bir ilaç. bugün itibari ile 71 tl ve evet sgk ödemiyor. halbuki sağlık sigorta primi,zart zurt primi adı altında her ay maaşımın yaklaşık % 40 ı civarında toptan bir vergi ödüyorum fakat burun spreyini karşılayamıyor süper ötesi sağlık sistemi.
hesabın var mı? giriş yap