şükela:  tümü | bugün
  • kardeşinin açmış olduğu kullanıcı ismi @nazanicinadalet olan twitter hesabının, sevgilisi tarafından öldürülen ablası için olan adalet çağrısıdır.

"ablam sevgilisiyle tartıştığı gece köprüden düşerek öldü. ablamın sırt üstü düşmesine rağmen burnu ve çenesi kırık. kamera kayıtlarında sanığın ablamı köprüde sürüklediği ve ablamın kaçtığı görüntüleri mevcut. buna rağmen sanık hala serbest #nazandedeoğluiçinadalet"

lütfen rt ve takip desteğine de boğalım.

ekran görüntüsü.
  • bu iş artık çığrından çıkmaya başladı. adam akıllı kanunlar çıkarılsın ve bu iş kökünden çözülsün artık.

ekşi sözlük ahalisi bu konuya destek olmazsanız vebali sizdedir bilesiniz.
  • (bkz: #emreicingünesdogsun) artık yeter biz bunlar için adalet aramak zorunda kalmamalıyız.bu caniler bu insan olamayan yaratıklar işledikleri insanlık suçlarını canlarıyla ödemeliler!! caydırıcı cezalar gelmediği sürece böyle caniler cesaretlenecektir!
  • (bkz: up)
  • artık insanlar adaleti sosyal medyadan umar oldu, çünkü gerçek adalete güven kalmadı, masum insanlarımız ölüyor, ama adalet işlemiyor. yazık çok yazık genç yaşta yitip giden şuleye, cerene, nazana üzülüyorum

kardeşinin açmış olduğu twitter hesabı:

https://twitter.com/…let/status/1202288351774150656
  • gencecik yaşında şüpheli bir şekilde hayatına son veren(!) kızcağız. erkek arkadaşının imzaladığı tutanağı yalanlaması, kameralarda cinayetten önce tartıştıklarının ve kızı sürüklediğinin görüntülenmiş olması; maktulün yere sırt üstü düşmesine rağmen çenesinde ve burnunda kırıkların tespit edilmesi gibi şüpheli durumlarla dolu ölümü "intihar" denerek geçiştirilmiştir. ailesi 1.5 yıldır adalet savaşı vermektedir. lütfen siz de konuyu sosyal medyada gündeme taşımamıza yardım edin.
  • yazık çok yazık. doğur büyüt koru kolla sonra bir gelsin kıysın kızına üstü kapatılsın bir de o kişi rahat dolaşsın. sonra yüreği yanan aile çaresizce adalet arasın. ah be...
  • yazıklar olsun!
    adalet yok, ölen öldüğü ile kalıyor. ve lanet olsun ki bu kız içinde intihar diyorlar.
    şule de intihar etmişti, psikolojisi bozuktu, babası kızına sahip çıkmamıştı!

upp upp!
  • kesinlikle desteklenmesi gereken destek ve adalet kampanyasıdır.
  • gene arkası olmayan çaresiz bir ailenin adalet aramak için halkdan yardım istemesi olayı!

umarım yankı bulur ve bu hayvan da hepsi boylar!