• bu iş artık çığrından çıkmaya başladı. adam akıllı kanunlar çıkarılsın ve bu iş kökünden çözülsün artık.

ekşi sözlük ahalisi bu konuya destek olmazsanız vebali sizdedir bilesiniz.
  • artık insanlar adaleti sosyal medyadan umar oldu, çünkü gerçek adalete güven kalmadı, masum insanlarımız ölüyor, ama adalet işlemiyor. yazık çok yazık genç yaşta yitip giden şuleye, cerene, nazana üzülüyorum

kardeşinin açmış olduğu twitter hesabı:

https://twitter.com/…let/status/1202288351774150656
  • (bkz: #emreicingünesdogsun) artık yeter biz bunlar için adalet aramak zorunda kalmamalıyız.bu caniler bu insan olamayan yaratıklar işledikleri insanlık suçlarını canlarıyla ödemeliler!! caydırıcı cezalar gelmediği sürece böyle caniler cesaretlenecektir!
  • gencecik yaşında şüpheli bir şekilde hayatına son veren(!) kızcağız. erkek arkadaşının imzaladığı tutanağı yalanlaması, kameralarda cinayetten önce tartıştıklarının ve kızı sürüklediğinin görüntülenmiş olması; maktulün yere sırt üstü düşmesine rağmen çenesinde ve burnunda kırıkların tespit edilmesi gibi şüpheli durumlarla dolu ölümü "intihar" denerek geçiştirilmiştir. ailesi 1.5 yıldır adalet savaşı vermektedir. lütfen siz de konuyu sosyal medyada gündeme taşımamıza yardım edin.
  • bu ülkede insanların en temel hakkı olan yaşama hakkı bile kalmadı. devlet bu güveni sağlamak zorunda. kendinize gelin artık. bir işe yaramıyorsanız da defolun gidin.

(bkz: yeter artık)
  • haberleri hiç izlemiyorum böyle haberler yüzünden. şurayı okumak kalbimin çarpmasına yetti. biz bu ülkede çocuk büyütüyoruz lanet olsun. kimlerle karşılaşacaklar, nereye kadar koruyabileceğiz ? umudumuz kalmadı. görüntü olduğu halde hangi kanun o herifin tutuklanmasına engel olur? hangi savcı, hangi hakim görevini yapmaz?

t: ablasının erkek arkadaşı tarafından köprüden atılarak öldürüldüğünü öne süren ve görüntüler olmasına rağmen bu konuda halâ yasal işlem yapılmadığı iddia eden bir kardeşin adalet için yardım çığlığı.
  • yazık çok yazık. doğur büyüt koru kolla sonra bir gelsin kıysın kızına üstü kapatılsın bir de o kişi rahat dolaşsın. sonra yüreği yanan aile çaresizce adalet arasın. ah be...
  • sürekli haksızlıklar, adaletsizlikler...
    yeter artık!
    acil çözüm istiyoruz.
    lütfen bu başlığa da destek olmanızı rica ediyorum(bkz: alara karademir)
    (bkz: up)
  • kesinlikle desteklenmesi gereken destek ve adalet kampanyasıdır.
  • http://chng.it/qxhn7gq6ch

üstüne gidilmeli. adalet yerini bulmalı.!!!
hesabın var mı? giriş yap