şükela:  tümü | bugün
  • mimar sinan'lı iç mimar, tasarımcı. özellikle mobilya konusunda hayli yaratıcı kendisi. öyle ki; derin design koleksiyonunda falan yer almış. hatta wallpaper dergisi tarafından belirlenen gelecek vaat eden 10 genç tasarımcı arasında gösterilmiş bi de üstüne ''puzzle ''isimli tasarımı, milano design week kapsamında wallpaper dergisi’nin düzenlediği sergiye seçilmiş.

    web sayfasını da verelim tam olsun;

    http://nazarsigaher.com/
  • bir minik reklamı da ben yapayım, makul sürede, kavga dövüş stres yaşanmadan verdikleri sözü yerine getirdiler. işin güzeli verdikleri söz benim anladığımdan daha da güzelmiş. iyi oldu güzel oldu çok da iyi oldu tamam mı? gerçi web sayfası hacklenmis ama :)
  • fazlasıyla yetenekli. örneğe takılmamak gerek, o meşhur saatini bir philippe starck, bir ron arad `:bir tuttuğum anlamı çıkmasın lütfen. ikisini de fazlasıyla beğeniyorum.` tasarlamış olsaydı o saatin önünde secde edecek insanlar tanıyorum. ülkemizin tasarım standartlarının çok üzerinde şimdiden ve önünde uzun bir yol var. ayrıca buradan görüldüğü kadarıyla kalbi yeteneğinden önde giden bir arkadaşımız.
  • drop clock ismini verdigi saati gercekten cok iyi olan tasarimci. basarilarinin devamini dileriz.

    https://www.instagram.com/nazarsigaher/