şükela:  tümü | bugün soru sor
  • evet arkadaslar 21. yuzyilda teknolojinin gelisimiyle birlikte artik tüm dünya gözlemlenebilir oldu. ellerimizdeki telefon ve ucak seyahatleriyle dünyanin her tarafina gidebiliyoruz. görüldüğü üzere nazilerin iddiasi olan üstün irk "aryan irklar" insanligi ayakta tutan bilim, sanat, teknoloji, ahlak, estetik gibi değerlerde öncüyken, aryan olmayan diğer ırklar yıkıcı özellikler gösteriliyorlar. pozitif bilimlere kafalari calismiyor, fiziksel olarak güzel değiller ve toplumlari etik degerlerden yoksun. anglosakson kökenli olmayan dünya cografyasi tamamen çirkinlige bulanmis durumda. afrika, ortadogu, asya, guney amerika, dogu avrupa(slavlar) hatta uzak doğu bulunduklari ülkeyi bir izdiraba dönüştürmüş durumdalar.

    dünya'daki 7 milyar insan yaklasik 200-300 milyon nufusu olan aryanlarin ülkelerine(bölgesine) kacma hayali kuruyor. herkesin hayali bir gun yasadigi ülkeyi terkedip, almanya, ingiltere, fransa, norveç gibi ülkelere yerleşebilmek.

    artik nasyonel sosyalist ideolojinin doğruluguna tum ciplakligiyla şahit oluyoruz. tabi bu nazilerin günahlarini aklamiyor.