şükela:  tümü | bugün
 • sinemayla ilgili bi çaylak. abuk sabuk siyasi konularla ilgili küfürlerin havada uçuştuğu bi mecrada film yorumuna küfürle karşılık vererek gözlerimi yaşartmıştır. işte aranılan seviye bu.*
 • ön ekleme: üslup nedir öğrenmemiş gerzek çaylaklardan biri. anlamını bilmediği, a.hamdi tanpınar kitaplarından arakladığı kelimelerle bir bok biliyor gibi yapan işsiz. akşama kadar da film izliyor sanırsam.
  (bkz: engelle)
  sağa sola abuk subuk "eygenciğim" cıvıklığında mesaj atıp dikkat çekmeye çalışan, kendini bir fışk sanan ezik bir çaylak. 32 yaşındaki insana ergen yazacak kadar zeka engeli var.
  (bkz: bak şurdan siktir git)
  ek: tanımadığı suser'lara başlık açtırması kaliteli olduğunu göstermez. paris hilton da sekiz dokuzlu filmiyle adından söz ettiriyordu bir ara. ışid denen yamyam sürüsü de kelle kesmesiyle adından bahsettiriyordu. başlık açan yazar da hakkında iyi şeyler yazmamış zaten. bir çaylak 4 yazara malca yazılar yazıp kendi hakkında onlara hakaretvari şeyler yazdırmışsa, bu büyük ihtimalle boktan bir çaylak olduğunu gösterir.
 • bana, “yavrucum” diye mesaj atmış çaylak.

  muhtemelen yaşça benden de küçüktür. sözlük enteresan şeylere gebe.
 • burada yazılanların aksine bana karşı hiçbir saygısızlık yapmamış, seviyeli olarak konuştuğumuz, kaliteli sinema sohbeti yaptığımız biri. tanımıyorum, torpil yapmıyorum ama şu ekşide kimler var kimler, yerlerde sürünen seviyeye zorlasa dahi inemeyecek kadar kaliteli kumaşa sahip olduğunu düşünüyorum. ilk izlenimim bunlar. çaylakken bile, kendine münhasıran, tanımadığı suser lara başlık açtırıyorsa...