• annesine küfür edilmesinden hoşlanan bir arkadaş. çaylak olduğu için söyleyemiyor fakat bana mesaj atmış kendisi. yazarlardan ricası nickaltında annesine daha çok küfür edilmesiymiş. "aşırı abartılmış kitaplar" başlığındaki entrymden sonra benimle iletişime geçti. ben kendisine özel mesaj aracılığıyla yardımcı oldum, elimden geldiğince istediğini yapmaya çalıştım. umarım mutlu olmuştur. siz değerli yazarlara çağrım; lütfen işte, sokakta, evde birilerine kızıp hazırladığınız lafları boşa harcamayın. mesaj veya entry yoluyla bunun gibi ihtiyaç sahiplerine ulaştıralım küfürlerimizi. toplumsal dayanışma her zaman lazım.
  • sinemayla ilgili bi çaylak. abuk sabuk siyasi konularla ilgili küfürlerin havada uçuştuğu bi mecrada film yorumuna küfürle karşılık vererek gözlerimi yaşartmıştır. işte aranılan seviye bu.*
  • yalnızca bana küfürlü mesaj yollamadığını başlığı altından fark etmiş olduğum çaylak. hayır dedim ki tutunamayanlar'ı okumamış olmam üzerinden bana laf atıyor; ama herkese küfürlü mesaj atabilen ve kültürü, seviyesi, zekâsı bu kadar olan bir çaylak bana kitap üzerinden laf atsa ne oluuuur, atmasa ne olur...
  • bana da ağır küfürle gelen çaylak .

anası sıçmış, ortaya bırakmış.
  • millete sövüp dikkat çekmeye çalışan gerizekalının biri. prim vermeyin basın engeli geçin. ayrıca bu beyin yoksunu da yazar yapılmasın bir zahmet. daha çaylakken millete küfürler eden bir primatın yazar olup da sözlüğe mükemmel katkılar (!) yapmasına hiç gerek yok.
  • durup dururken heyecanlanıp gönderdiği mesajında :

"(#xxxfelan), (#xxxfilan) tarzında entry girip insanlara bok atan bir orospunun sıçtığısın sen, göt beyinli troll ergen!"

buyurmuş çaylak. bu tek hücreliyi yazar yapacak moderasyona selamlar sevgiler.
hesabın var mı? giriş yap