şükela:  tümü | bugün
  • düzenin simgesidir. acil servis'te 2 saatte sıra gelmesini geçtim. zamanında sebep olduğu olaylar mide bulandırıcıdır, tabii ki de unutulup gitmiştir:

http://www.haberler.com/…skulu-olum-iddiasi-haberi/
  • bugün hayatımda yaşadığım en aşagılayıcı olayı yaşadığım yerdir
    sgk borçlu göründüğüm için poliklinikten vezneye yönlendirildim.22,5 tl ödeme yapmam gerektiği söylendi çıkarıp 50 tl uzattım, bozuk para yok hastane girişinde kantinde bozdurup gelin denildi veznedeki bayan tarafından
    gittim kantinde bozdurup geldim bir adet 20 tl bir adet 10 tl uzattığım görevli bayan kusura bakmayın bunu da bozamam bir daha bozdurup gelin dedi.tabii tepem attı
    ben ödeme yapıyorum parayı bozdurmak sizin göreviniz üstelik burada hasta vasfıyla bulunuyorum beni para bozdurmak için tekrar tekrar gönderemezsiniz dedim
    gişedeki kadın ben kasayı size mi teslim edeyim görev yerimden ayrılamam dedi ki bu sırada içeride boş boş oturan 6 kadın vardı
    sizi başhekime şikayet edeceğim dedim
    istediğiniz yere şikayet edin dedi
    sağlık bakanlığı 184 hattını arayıp derdimi anlattım
    gişedeki görevli para bozdurmak zorunda değil cevabını aldım
    kimseyi şikayet etme meraklısı değilim
    sabah gişe açılırken günlük bozuk para hazırlığı yapılması bütün vezne hizmetleri veren kişilerin görev tanımında vardır
    ben kantine gidip para bozdurabilecek kadar sağlıklıyım
    ama 65 yaşında tansiyon ya da şeker hastasına bunu yapma hakkını o görevliye veren sağlık bakanlığı
    sizin de devriniz geçer