şükela:  tümü | bugün
 • tır şoförlüğü yapan bir genc. kendi alaninda türkiye'de bir ilk olan ve zevkle izlenebilecek kâh eglenceli, kâh bilgilendirici videolari ve vloglari su adresten izlenebilir.

  not: yaninda yine beraber yol yaptigi bülent tır şoförü kaliplarina daha bir cok uyuyor ama olsun :)
 • 26 yaşında samsunlu tır şöförü kardeşimiz, youtube' da hatırı sayılır bi takipçisi var,videolarıda gayet iyi keyifli ve bilgilendirici, ortalarda starım sanatçıyım diye gezinen yavşaklara kapak olsun, işte emekçi star nazım zeki uysal, buradan selam olsun kendisine.
 • tırlarda muavinlik yaparak değil de ets 2 oynaya oynaya tır şöförü olarak yetişmiş bir arkadaşımız. helal olsun diyoruz.
 • youtube kanalı üzerinden yayınladığı videolar vasıtası ile kendisini tanıma fırsatı bulduğum hayallerine süren bir güzel adam.

  https://www.youtube.com/…l/uca1ohv9mqrdmjvinu2y7u5g

  euro truck simulator 2 oynayıp da oynarken akıldan geçen o çılgın düşünceyi hayata geçirme kararlığına sahip ender insanlardan biri olduğunu düşünüyorum ve tebrik ediyorum kendisini.

  bunun yanı sıra samimiyeti, içtenliği, saygısı, soğukkanlılığı ve sempatikliği ile kendisine karşı kısa zamanda yakınlık hissedebiliyorsunuz. bir de bonus olarak yanında bülent abisi var ki onun muhabbeti de tadından yenmiyor.

  eğer ekşiye göz gezdiriyorsa bir videosunda selamını beklerim. ha yok hem selam söylerim hem de bir gün yolda misafir ederim derse ona da hayır demem.* eti tartini ve nescafeler de benden.

  yolu ve bahtı açık olsun.
 • yeni keşfettiğim tırcı youtuber. uzun yolu ve büyük araçları seven biri olarak kanalını keyifle takip ediyorum. efendi ve düzgün türkçeyle konuşan bir genç. alican abiden sonra yeni bağımlılığım oldu.