• çektiği videolarda ne zaman bir polis çevirmesi görse

"bak ne güzel binek araçları çevirmişler, aman tırcılara dokunmasın polisler nede olsa binek araçlar gezmek için yola çıkıyor onlara ceza yazın" diyor

adamdaki kafaya bakar mısın ?

jet sebze yükü çekerken otomobillerle yarış, hız sınırlarının anasını belle

kar yağınca rampalarda dorseyi makaslatıp yolu kapat,

kaplumbağa yarışı yaparken otoban da sol şeride çık trafiğin içine et ama kimse sana

ceza yazmasın nede olsa siz gezmek için yola çıkmıyorsunuz dedirten sponsorlu tır

şoförü.
  • hani hepimiz ufakken tozlu/kirli araçların üzerine parmağımızla yazı yazardık ya,ufak çocuklarda bu herifin tırını tanıyıp" nazım abi seni seviyoruz takipçiniz" gibi ufak bir yazı yazmışlar tırın kenarına.nazım da geçenlerde ınstagram hikayelerinde atar gider yapıyordu yazı yazmayın diye.kendi arabası belki hoşlanmıyor olabilir gerçekten fakat ufak çocukların bu sevgi gösterisini kaldıramayacak kadar çiğ olması çok garibime gitti doğrusu. başka birisi olsa sevinir olgunlukla karşılar mutlu olurdu.

vallahi ne yalan söyleyeyim ali abiden sonra türeyen bu youtube tırcıların hiçbirisi ali abinin bende bıraktığı boşluğu dolduramadı. nazım'ın videolarını ara sıra izliyoruz birkaç kendisine karşı bir antipatim yok ama ali abi izlediğim gibi izlemiyorum.
  • ister kabul edin, ister etmeyin sosyal medyada izlenen bir iş yapıldığı zaman çocuklara ve gençlere ciddi şekilde örnek oluyor. 7 yaşındaki çocuk bile izleyip orada gördükleri gibi davranmaya çalışıyor. biri oyun oynuyorsa o oyunu ailesine aldırmaya çalışıyor, diğeri küfür ediyorsa arkadaşlarına o küfürleri ediyor. bu tır'cı kardeşim kayıt tuşuna bastığında çiğnediği sakızı atıp özür diliyor, ağzından küfür, kötü söz, argo çıkmıyor ve en önemlisi trafikte dikkatli seyrediyor. çocukları sosyal medya'dan uzak tutmak zor ama enes gibi terbiye yoksunu, zenginlik özentisi şımarıkları örnek alacağına zeki gibi efendi, doğru, temiz bir tır şöförünü örnek alsın isterim.
  • instagram'da düzenli takip ediyorum. hiç yola gittiği falan yok kardeşim bu adamın. asıl mesleği tırcılık falan değil. bildiğin youtuberlık. youtube'da yayınlamak için arada bir gidip geliyor işte. ha bir de baba parası faktörünü de es geçmeyelim.
  • (#93519976) scania'dan sonra daf ve man alınabiliyorsa ford f-max de alınabilir gayet. ford f-max'i cargo ile bir tutmak için art niyetli olmak gerekiyor. ayrıca donanıma bakmadan sadece markaya göre kıyas yapmak da bu konularda az bilgiye sahip olmayı gerektiriyor.

f-max alarak doğru olanı yapmış olan youtuber.
  • kimseyle polemige girmeyip isine gucune bakmasi en sevdigim yonlerden biri.. zaten bir nazimi bir de fatih yildirim nam-i deger turk trucker abiyi takip ediyorum taa 2016 dan beri. tekerinize tas degmesin ikinizin de.
  • şu aralar,fordun tamamen türk mühendislerinin elinden çıkan yeni çekici modeli f-maxin türkiye'de ki kullanıcılara yönelik test sürüşlerini yapmaktadır. muhtemelen 1 hafta 10 gün boyunca kendi dorsesi ile çalışacak, ve aracı her yönüyle tanıtan uzun bir inceleme videosu gelecek.
    nazım'ı gerçekten takdir etmek gerekiyor. kendi çabaları ile titr'ini sadece tır şoförü olmaktan çıkartıp, ticari araçlar (özellikle kamyon ve çekici) üzerine inceleme ve tanıtım yapan bir vlogger olmayı da ekledi. işini severek ve özenle yapan insanları görünce mutlu oluyorum
  • ford f-max marka tırı hiç de öyle para verip almış gibi durmuyor. sanki üzerine para almış gibi övüyor da övüyor, sanki başka marka tirlarda iç aydınlatma yokmuş gibi...bakın ışıkları ne kadar güzel, motor freni çok kuvvetli, tamam da güzel kardeşim hiç mı eksi bir yanı yok bu f max'in? rampa çıkarken vites küçültüp tapa gaz çıkıyor 16 ton yüküyle bakın ne güzel rampa çıktım diye yorum yapıyor lan beni arabayla rampa çıkarken arkasında 35 tonluk dozer yüklü 750 beygirlik volvo solladi hem de sagimdan gecti o adam bile bu kadar havalanmadi diereksiyon basinda. demek o tırı kullansa heyecandan direksiyon başında bayılacak. kullandığın makina yani babanın fabrikasından çıkmış gibi davranmanın ne gereği var ki.
  • ford'un başarılı reklamından sonra krone'den de sağlam indirim alarak dorsesini de sıfırlamış kardeşimiz. helal olsun, bol kazançlar görsün.
  • tır şoförü değil, mal sahibidir. tuzu kurudur, işler onun için biraz daha az streslidir. nitekim, artık sponsorları da vardır. bunu dikkate alarak izlemenizi tavsiye ederim.
hesabın var mı? giriş yap