şükela:  tümü | bugün
  • tam bir sığır haberi. kadın 40 yaşında ve yıllardır ana haber bülteni sunuyor. bu gelir ile zaten mercedes s600l alsa şaşırmam. ama daha kritik bir konu var ki zaten zengin bir ailenin kızı. google a nazlı çelik yazsan ailesinin bilgileri çıkıyor. doğuş holding de yöneticilik yapan birisinin kızı kolayca porsche alabilir. plakaya gelince ben de komple özel bir plaka sandım hani ad soyad yazanlardan. n harfinin neresi özel plaka lan. 1000 lira trafik vakfına para bağışlayıp alınan plaka. şahinciler bile alıyor o kadarını.
    bu ülkede sinan çetinin vasıfsız oğlu porsche ile adam öldürdü. o bile kolayca üstü kapatıldı.

kadının porsche arabası üzerinden diğer hassasiyetlerine bel altı vurmaya çalışan şerefsizlere de tek lafım var. götü yiyen vardı kadın başına yaptığı gibi hakkarilere şırnaklara gidecek var mı? şov yapıyordur yapmıyordur bilemem. kadın zaten televizyoncu. dolayısı ile işi şov dünyası. şov için bile olsa canını tehlikeye atıyor. üstelik spikerlikten kazandığı paraya ihtiyacı bile yok. az biraz mert olun akıllı olun.
  • oturdugu yerden kose yazisiyla bolgeyi analiz eden "dinazor" duayenlerin yerine, bolgeye gidip haber yapan gazeteci. yuregine kurban olsunlar senin.

bolge bosmus da, kurguymus da vs... ne olursa olsun oraya gitmesi, askerin,polisin motivasyonunu olumlu etkiliyor. o askere, polise uzatilan mikrofon bile olumlu etkiliyor.

kac tane gazeteci bunu yapti ki kadin turkiye'nin en buyuk kanallarindan birinde haberin basi.

kendisini tebrik ediyor, allah bin kere razi olsun diyoruz. tahminen agirligi 50 kg bile yoktur ama 90 kilo tasak vardir kendisinde... helal olsun.
  • işte arkadaşlar milliyetçilik böyle bir afyondur, din gibi.

spikerin biri şehitler, şehitlerimiz diye eyyam yapar altına porsche çeker, asgari ücretten biraz fazla paraya çalışan ekşici de porsche araba mı, sokaklarda bir sürü var der.

kendinizi ırk, renk, milliyetçilik, din gibi kavramlardan bu nedenle soyutlamanız gerek. yoksa böyle gerizekalı olursunuz.

kullanırlar sizi.

neyse yesin ekmeğini bakalım, siyasiler ayakta sikiyor sizi zaten, biraz da spikerler siksin..

edit. abi robot gibi aynı şeyleri mesaj atıp durmayın. kadının babası zengin olabilir. parasıyla götünü silsin isterse, mevzu para kazanması da değil. hayatımda bir iki kez sunduğu habere denk gelmişimdir. mevzu milliyetçilik gibi bi kavramla insanları nasıl manipüle edebildiğin.

siyasetin şu an din ve yine milliyetçilik ile yaptığı gibi...

durduk yere seni birçok konuda deli gibi savunacak, hatta bana özel mesaj yoluyla ana bacı küfredecek bir hayran kitlesi yaratıyorsun işte.
  • liseyi isviçre'de yatılı okumuş. amerika'da çift anadal yapmış, onur listesinden mezun olmuş. babası holding patronu, kocası vepa'nın sahibi. arabası porsche 911 turbo. hem de güzel. tam bi prenses.

biri bana hafta sonunu ve bütün tatillerini haber sunarak heba etmesini açıklasın. sonra haber sunma aşamasına gelmeden önce 6 yıl saha muhabirliği yapmasını sorucam.
  • zamanında ntv'de çalışan bir arkadaştan dinledim, işe porche ile gelen ama bir o kadar da mutevazi olan kadın derdi.
    hiç bir zaman çizgisini bozmadi ve dahası herkesin korktuğu vakitlerde daha bile belli etti ince ince laf sokarak.
    bir nevşin abla kadar düz degildir ama akıttığı göz yaşlarinin da timsah gözyaşı olduğunu hiç bir zaman düşünmedim.
    ve dahası bir kadın olarak hemcinsimin o kadar badire atlattiktan sonra bile şerefle görevine devam edip şehit olması haberini ben sunsam ben de ağlarım.
    biz burada sevgilimizden ayrıldık diye destan yazarken bazı kadınlar bizden daha güç şartlarda mücadele ediyorken ve yüksek kademelere geliyor ve dahası hakkında bir kişi bile kötü konuşamıyorken, nazlı çelik mi prim yaptı.
    bi gidin allahaşkına ve vicdanlarınızı nereden düşündüğünüzü bulun.
  • şehit haberi sunmakla almadı ki kadın o arabayı. kendisi 2010 yılında da porsche 911 kullanıyordu. sanki polo kullanırken ay yıldızlı kolye takıp porche kullanmaya geçmiş gibi lanse edilmesi nedir? zengin aile kızıdır okuduğu okulların yaptığı işlerin getirdiği parayla alnının akıyla güzel güzel yaşamaktadır. bizi niye ilgilendiriyor?

mecliste o kadar yalancı hırsız vasıfsız siyasetçi varken bir haber spikerinin aracı neden sorgulanıyor tuhaf. tayyibin diplomasını sorgulayın, binalinin oğlunu sorgulayın.
  • burada kendisini duygu sömürgeni bulan, kendisinin reklam yaptığını iddia eden orospu çocuklarına* inat askerimizin hainle savaştığı bölgelere gitmeye devam edecek, onları yalnız bırakmayacak, gerektiğinde gururla, gerektiğinde sesi titreyerek bize anlatıcak.

yukarıda samimiyetsiz, yok reklam, yok duygu sömürgeni dediğiniz kadın; kazadan bir hafta önce şehit olan askerlerin yanındaydı, muhabbetler etti beraber operasyona gittiler. daha bir hafta önce şehit kadın ilçe komutanımızla sarıldığı bir fotoğraf koydu. neyin sömürüsü neyin reklamı neyin şovu be orospu çocukları?

nazlı çelik yukarıdaki orospu çocukları tarafından ağladığı için değil, askerler için ağladığından linç ediliyor. ama nazlı çelik eğer kırmızı fularlı orospu için ağlıyor olsaydı burada methiyeler dizilirdi. çünkü ekşi'deki ekstrem fikir özgürlüğü sebebiyle pkk sözlük yapılanmasını da burada kurdu. ne diyelim tek tek yok olurlar inşallah

nazlı çelik, sen bir türk kadınısın. tıpkı şehit kadın askerimiz songül yakut gibi, sen has bir türk kadınısın.

çok mu küfür ettim diyorum da, az bile ettim.
  • haber sunarken ay yıldızlı kolyeler takması bile bir ara batmıştı birilerine hafiften uyarı vermişlerdi buna kanal yönetiminden. şimdi kadının instagramına bakıyorum dağlıca'ya gitmiş, yüksekova'ya gitmiş karda kışta orada mücadele veren mehmetçiğin yanında yer almış. gurur duydum böyle güçlü bir kadının varlığından. cumhuriyet değerlerine bağlı, ülkesinin farkında ve milliyetçi bir kadın. siyasete atılsa da izlesek.
  • ilk 45 saniye gazetecılik hakkındaki söylediklerini biz erdem gül can dündar tutuklandığında da böyle bastıra bastıra söylemesini beklerdik. o zamanlar gazeteci değil miydi merak ettim?