şükela:  tümü | bugün
  • dünkü cumhurbaşkanı ile seçim özel programında bir buçuk dakika boyunca içten içe ağlaması durumu.

youtube link
  • gözleri neler demek istediğini gayet iyi ifade ediyor. kadın söylediklerini hiç dinlemiyor içinden geçenlerle resmen savaş veriyor.
  • videonun 1:03:30 anında kendisini son anda toparlamasıyla ağlamanın ucundan dönmüştür. hıçkırmaya başlayacak derken muhtemelen reji tarafından uyarıldı ve kendisini daha da toparlayamayınca kamera açısı değiştirildi zaten.
  • muharrem’in karşısında hiç böyle değildi.
  • kişinin kendisine "ben ne yapıyorum arkadaş" diye sorduğu ana denk gelir.
  • rtenin yalanlarına ve aymazlığına isyan ediyordur. muharrem incenin şiirinden sonraki bakışına bakıyorum,bakışları umut dolu kadının, bir de rte karşısindaki ağlamaklı duruşuna. yazık diyorum içimden. bu ülke muharrem başkan gibi birini kaçırırsa çok ağlar.
  • kadıncağızı işinden edebilecek bir başlık olmuş. umarım yarın öbür gün bu haber gelmez.
  • her türlü manada ''yalandandır''
  • alenen sarf edilen yalanlara gösterilen tepkidir.

bir yanda nefret kusan, dilinden şiddet dökülen rte, diğer yanda gözlerinin içine bakıp "seni martılara emanet ettim" diyen muharrem ince.

ne olacaktı?
  • gariban edebiyatı yapmaya gerek yok. nazlı çelik aileden gelen büyük bir serveti olan ve haberciliği sevdiği için yapan biridir.

medyanın tavrından rahatsız olsa anında istifa edebilir diğerleri gibi aç kalma derdi yoktur. muhtemelen o sırada aklında başka bir şey var (gönül işi falan olabilir) ve ona üzülüyor. yoksa halinden gayet memnun. zaten kendisi bildiğim kadarıyla devlet bahçeli hayranı bir insan. devlet başkanının yolundan gitmeyi tercih ediyor doğal olarak.

edit: anne ve babası doğuş holding yönetim kurulu üyeleridir. kendi ana ve babasının kanalında çalışıyor işte ne medya baskısı?