• gözleri neler demek istediğini gayet iyi ifade ediyor. kadın söylediklerini hiç dinlemiyor içinden geçenlerle resmen savaş veriyor.
  • rtenin yalanlarına ve aymazlığına isyan ediyordur. muharrem incenin şiirinden sonraki bakışına bakıyorum,bakışları umut dolu kadının, bir de rte karşısindaki ağlamaklı duruşuna. yazık diyorum içimden. bu ülke muharrem başkan gibi birini kaçırırsa çok ağlar.
  • dünkü cumhurbaşkanı ile seçim özel programında bir buçuk dakika boyunca içten içe ağlaması durumu.

youtube link
  • alenen sarf edilen yalanlara gösterilen tepkidir.

bir yanda nefret kusan, dilinden şiddet dökülen rte, diğer yanda gözlerinin içine bakıp "seni martılara emanet ettim" diyen muharrem ince.

ne olacaktı?
  • videonun 1:03:30 anında kendisini son anda toparlamasıyla ağlamanın ucundan dönmüştür. hıçkırmaya başlayacak derken muhtemelen reji tarafından uyarıldı ve kendisini daha da toparlayamayınca kamera açısı değiştirildi zaten.
  • her türlü manada ''yalandandır''
  • yalnız rte bitmiş. adam yorgun, çökmüş neyin kavgası bu abi çekil kenara dinlen gözünü seviyim. hayatında önemli mi?
  • karşısındaki dede tabiatında ve heyecansız açıklamalar yapan cb olunca esnememek için kendini zor tutmuştur.
  • kadıncağızı işinden edebilecek bir başlık olmuş. umarım yarın öbür gün bu haber gelmez.
hesabın var mı? giriş yap