şükela:  tümü | bugün
  • nazlı çiçek gezginer 20 yaşında. nazlı çiçek gezginer, pastacılık bölümü okudu. bursa’da türkiye pastacılık yarışmasında altın madalya kazandı. 20 gün öncesine kadar bir pastanede pasta ustası olarak çalışıyordu. işine tutkuyla bağlı, hayat dolu, güler yüzlü, hayvan dostu, sosyal sorumluluk projelerinde her daim en önde olan çiçek’e, 20 gün önce lösemi tanısı koyuldu. şu an izmir ege üniversitesi hematoloji bölümünde yatış yapmakta. ailesi ile 10/10 doku uyumu sağlanamadı. doktor acilen kemik iliği bağışında bulunulması gerektiğini söyledi. çiçek şu anda zamanla savaşıyor. kök hücre bağışı ile çiçek’e umut olacağımız gibi isimini bilmediğimiz ve lösemi ile mücadele eden yüzlerce çiçek için umut olabiliriz.

kendisinin instagram adresi: nazlicicekgezginer
    annesinin instagram adresi: sedefgezginer
    kardeşi müjdem gezginer'in telefon numarası: 0 555 753 31 07
  • bugün kaybettiğimiz güzel insandır. kelimeler kifayetsiz kalıyor. sözlükte sosyal yardımlaşma gibi başlıkların değeri işte bu kadar. diyecek sözüm yok. güzel insanlar bir bir gittiler hep.
  • malesef vefat etmiştir.
  • maalesef vefat etmiştir. gencecik kızımız 21 yaşında hayata gözlerini yummuştur. bugün ankara'da cenaze töreni yapılıyor.

kanser savaşçısı bu güzel insan, öykü arin'e ılık kampanyasında koşturmuştu. doğum günü olan 27 şubat'ta kemoterapi görmeye başlamıştı. lösemi olduğunu donör olmaya gittiğinde öğrenmişti.

pamuklar içinde uyu güzel kız.. allah rahmet eylesin..
  • şu sözlükteki bütün yazarlar bağışçı olsa keşke...
  • bugün vefat eden güzel insan, ekranda onu görünce keşke onun için donör olabilseydim demiştim ama daha herhangi bir bağış yapmadım insanlar böyle kendisi sıkıntıya düşmedikçe bağışın önemi anlamıyor.
  • maalesef yaşam savaşını kaybetti.

tıpkı dilek özçelik gibi nazlı da benim önemli bir kararıma tesir etti şu an itibariyle.

lösev’e bağıştan vazgeçmemeli, eksik bırakmamalıyız.
    ışıklarda uyu güzel kız.
  • o yolunu kaybedip dünyaya gelmiş bir melekti, görevini yaptı ve gitti. öykü arine donör olup tam 39 gün sonra kendisi lösemi teşhisiyle tanışıyor, o kız bir melekti ve gerekeni yaptı... çoğu insan donör olmaya yanaşmaz korkar iken o gencecik kız büyük bir cesaretle bir hayat kurtardı. mekânı cennet olsun.
  • o kadar lanet edilen insan yaşarken senin gibi iyi kalpli bir insan gitti ya bu dünyadan helal olsun bize.
    gene ölemedim ben ama sen gittin nazlı çiçek.
    ama bu sefer belki bir can kurtarmak mümkün olacak benim için. en kısa zamanda kök hücre bağışçısı olacağım belki beni çocukluk arkadaşımda affeder bu sefer. sen bilirsin bu gece bana söyle tamam mı nazlı çiçek.
    bu dünyada beklediğim arzu ettiğim bir şey kalmadı belki bir insana umut olur vereceğim bu kök hücre belki sizlerde umut olursunuz birilerine. sözlükte o kadar boş konu gündemde ki bu çiçeğin koparılıp gittiğini bilen insan yok gibi.
  • donör olduktan 39 gün sonra kendisine lösemi teşhisi konulan güzel insan. bazı insanlar var üç günlük dünyaya koca koca şeyler bırakıyor. sen de öyle yaptın. keşke senin için donör olabilseydik. ınstagram'da fotoğrafını görünce içimden koca bir parça koptu sanki.
    güzel insan toprağın bol olsun. sayende nice güzel insanlar yeşerecek.