şükela:  tümü | bugün
  • az evvel televizyonda "ben türkiye'nin yeni ikoncanıyım" diyen, kim olduğunu bilemediğim, solaryumda fazla kalmaktan dibinde tüp patlamış gibi görünen, üzerindeki kıyafetin "çok pahalı bişey değil, 5 bin tl civarı" olduğunu söyleyen ve okuduğum onca kitaba, verdiğim onca çabaya ve emeğe küfretmemi sağlamış yeni çakma sarışınımız.
  • az önce zuhal topal'ın programında gördüğüm farklı biri değilse, kendisi nazlı derbeder olmuştur.
  • bandirmali showgirl
  • esasında canayakın ve sıcakkanlıdır. fakülteden ortak ders alırken tanıştığım arkadaşım. çok samimi bir arkadaşlığımız olmasa da, burnu havada bir tavrını hiç görmedim. ege üniversitesi iletişim fakültesi'nde okuyor, radyo sinema televizyon bölümünde. bölümlerimiz farklı olduğu için sadece ortak fakülte derslerinde veya ortak seçmelilerde konuşuruz kendisiyle ama okulda da televizyondaki gibidir. cidden oldukça özgüveni var ve olduğundan farklı biri değil, normal hayatında da gayet dikkat çekici giyiniyor zaten. abartıldığı gibi de okulu bırakmış değil, okula korumalarla falan da gelmiyor. tanıdığım kadarıyla kişilik olarak iyidir özünde.
  • kafası iri, vücudu iri bir hatun.
  • bu tarz benim yarışmacısı. hem nasıl bir yarışmacı. bu zamana kadar tanıdığım en varoş insan tipi. bu kadının nasıl olupta kaç kuşaktır zengin bir aileden geldiğine inanamıyorum. tam sonradan görme çakma sarışınlardan sanki. bu nasıl kendini bilmezlik, nasıl görgüsüzlük. bu zevksiz haliyle gelmiş tarz yarışmasında salınıyo kabullenemiyorum bir türlü.
  • yahşi cazibenin simgesini hatırlatıyor,tüm karakteri ve görüntüsüyle hem de
  • necati şaşmaz'ın kardeşinin eski eşiymiş. 1988 doğumlu olduğuna bin şahit ister. teyzem gibi duruyor.
  • emir şaşmaz ile hala evlidir. ayrıca necati şaşmaz'ın kardeşi değil emir şaşmaz. eğitim hayatına dair de iddialar atılmıştı ortaya geçenlerde. 20 haziran 2012 tarihinde birlikte kep attık. 2008-2012 yılları arasında ortak dersler almıştık. okulu bırakalı çok olmuşsa bizim ortak derslere girdiğimiz, gördüğümüz, konuştuğumuz nazlı değil de kimdi o halde?

yarışmadaki favori gördüklerimden değil nazlı. ama bu konularda hakkını yemesinler. iyi de bir insandı. okuldakilerle ilişkileri de iyiydi. ayrıca daha önce de belirttiğim gibi nazlı yarışmayla değiştirmedi tarzını. ben de beğenmesem de sonuçta o onun tarzı. önceden de böyleydi. okulda gördüğümüz nazlı ile şimdiki arasında fark yok. yarışmada görülen tarzı, stili her zaman böyleydi. yakından tanımıyorum. bölümlerimiz de farklıydı. sadece ders, okul, ortak dersler üzerine muhabbetimiz vardı. kimseye de tepeden bakmazdı. okulunu da önemsiyordu. ama benim tanıdığım kadarıyla zaten daha önce de neyse şimdi de öyle olan nazlı ekrandaki. tekrar belirteyim, ben tarzını beğenmiyorum çünkü hiç benim tarzımla örtüşmüyor. ama o hep öyleydi. o açıdan olmadığı biri gibi davranmıyor kesinlikle.
  • 1988'li olduğunu öğrenince küçük dilimi yuttuğum.