• gerçekten haberciliği nedeniyle hapis yatsaydı fikir özgürlüğüne yapılan bir saldırıdır der üzülürdüm.
    şimdi aklıma gelen tek bir soru var. sayın türkan saylan neler hissetmiş hiç düşünmüş mü. hapis kaldığı günlerde bunu hiç düşünmüş mü.
  • tamamen kişisel fikrim;

bu kadının şahsını ciddiye alıp da üzerinde düşünmeye gerek bile görmüyorum. kimin neyi olduğu belli. birisi "şunu yap" diyor ve yapıyor; bu kadar. ancak;

iki gündür sosyal medyada "bu kadına yapılan yorumlar nefret içeriyor", "ulusalcı nefreti", "insanlığınız da mı yok" diye gerzekce yorumlar görünce sinirlerim zıplıyor. arkadaşlar sizin yapacağınız popülizmi sikeyim. sırf "insanlık" duyarı kasmak için beyinsizce konuşuyorlar resmen.

bu "yaşlı ve bitap düşmüş" kadını görünce kuddusi okkır geliyor aklıma. yaşadıklarını gururuna yediremediğiiçin kendi canına kıyan ali tatar geliyor ya da. zekeriya öz denen şerefsiz ile verdikleri iğrenç kartopu pozları, yıllarca fetö'nün tetikçiliğini yaptığı programlar, hakkını yediği, iftira attığı bir sürü insan.

türkan saylan ile aynı cümlede geçmesi bile o muhteşem insana hakaret ama, o geliyor mesela aklıma.

yani özetle, 5 dakika sonra aklına bile gelmeyecek konularda sırf popülizm yapmak için salak salak "insanlık" filan diyen embesiller bir zahmet şu insanlara saygısından sussun amk.
  • hapishaneye geçin. yatacak yeri yok. allah belanı versin.
  • binlerce insanın hayatıyla oynayan kişilik yoksunu sözde gazeteci şahıs. bunların şerefsizlikleri yüzünden hapiste çürüyüp ölen kanser olan psikolojisi bozulup intihar eden hayatları mahvolan insanların henüz acıları taze iken bunun gibiler dışarı çıkacak kaldıkları hayatlarına devam edecekler. kuddusi okkır kanser iken kolunda kelepçeli ölüm döşeğinde duruyordu. çokta sikimdeydi 75 yaşında olması çürümesi gerekirken hak ettiği şekilde, bunun yerine serbestçe dolaşıyor.
  • ıceride curumesi gereken vatan haini
  • bu yıl havalar olağanın üstünde sıcak gidiyor, sanıyorum buna en çok üzüleceklerden olacaktır. malum kendisi romantik kartopu flörtlerini pek sever. ama neyse, artık güneyde plajlarda su savaşı yaparken fotoğraf çektirir, ne olacak.
    şirin tekeli'nin isviçre'de eski ev arkadaşıymış da, ayy nazlı piremsesin komünizm bir çift pabuç alana dek sürmüş de. çavuşoğlu ailesinin varisi. sermayesi elinden almasın diye manipülasyon projesiyle gazete denen paçavraların arkasına saklanıyor. gazete filan onun için servetini korumanın aracı.
    kendisine ilişkin yorumlar nefret içeriyormuş. e ne içerecekti sevgi mi?
  • vatan haini aşağılık bir varlıktır. insan değildir bakın insan değildir, ruhu satılık , karaktersiz , haysiyetsizdir. binbaşı ahmet cem ersever'in talabani için kullandığı siyasi fahişenin asıl karşılığıdır. türkiyenin her kritik döneminde zemini dinamitleyen, her çıktığı programda ağzından zehir saçan bir pisliktir. hani böyle çöpü dökersin de çöp konteynerinin dibinde ne yaparsa yap çıkmayan ziftimsi bir şey vardır ya tam o dur işte bu şeref yoksunu pislik.

nazi suçlusu gibi yargılanması , cezasını öyle çekmesi gerekti ama dışarı bırakılıverdi ! ama ölemeyecektir bu dünya da çekmeden ölemesin de zaten ite çeke kıvrana kıvrana acılar çekerek uzun yıllar sürünerek ölmeyi beklemesini ama ölememesini istiyorum bu varlığın yüzüne tükürülmez bile senin, senin yüzünden insanlar öldü insanlar ! kazandığın o paralar ölümcül ama süründürmeden bırakmayacak hastalıklara gitsin

sürünerek dahi öleme pislik senin için gebersin demiyorum sürünerek ite çeke yaşamanı istiyorum leş insansı canlı ....

edit: ölme lan sakın ölme şerefiz bak aklıma bu sahne geliyor senin adını her duyduğumda

edit2: yeniden iceri girdigini ogrendim, umarim bu sefer icerde geberirsin vatansiz kopek.
  • salmasalardı iyiydi.
  • zamanında akşam gazetesinde yaptıkları dolandırıcılıktan yargılanmayan biridir kendisi. oğlu mehmet ılıcak kocası ve kendisi millete buzdolabı vericem diye kupon biriktirtip ortadan tozoldular. malum şahsın ve bunun sonu tansu çiller gibi olacak gidip amerikaya yerleşecekler ihale almak gerekince ülkeye geri gelecekler. elimde bir sihirli değnek olsa keşke
  • uğur mumcu'nun katledildiği güm yaptığı açıklamayı hiçbir zaman unutamadığım sosyetik bedevi.

tüm gazeteciler allah rahmet eylesin vs derken bu bedevi şuna benzer şeyler söylüyordu :

'uğur sol kesimin önde gelen yazarıydı , ben de sağ kesimin önde gelen yazarı...'

kendi sapkın ideolojisinin işlediği cinayetten bile nemalanmaya , pr yapmaya çalışan bir zavallı idi bu kadın.

karma cezalandırdı.

darısı bazı diplomasızlara diyelim...
hesabın var mı? giriş yap