şükela:  tümü | bugün
  • son kitabı "iskele" , kitapçıları süsleyen yazar.

"burnum tenindeki karıncaların istilasına uğradı. saçındaki ağaçkakanlar gagalarını gözüme soktu. her milletten kadının ten rengine büründüm. ne siyah, ne beyaz, ne sarı, ne de saydamdım. zeytin çekirdeğinden küçük, begonya tohumundan fazlaydım. hiçbir şeyimle, mağrur, dikiliyordum önünde.”

iskele -arka kapaktan.

20 kasım 2011 saat 14.00 ten itibaren, komşu yayinlari (yasakmeyve & sicak nal) tüyap istanbul kitap fuarinda: salon no:3 / stand no: 103 e'de kitaplarını imzayalayacağı gibi bir dedikodu dolaşmakta.
  • olivya çıkmazı isimli öykü kitabı alakarga yayınları'ndan çıkan yazar. kapağı çok güzel.
  • hayvanların tarafı adlı romanımsı öykü kitabı everest yayınları'ndan çıkan genç yazarımız.

her kitabıyla bir öncekinin üzerine koyarak edebiyat dünyasında adım adım zirveye çıkıyor.
  • kanımca şişirilen bir yazar... alakarga yayınları'ndan, everest yayınları'na geçmişti, şimdi de ithaki yayınları'na geçmiş. biraz büyük laflar etmeyi seviyor falan röportajlarında. üç kitapta üç farklı yayınevi değiştirirken daha fazla okuyucuya ulaşmak hedefleniyor, tamam. ama bunun için metinden feragat edip oturayım bir yılda bir öykü kitabı yazarım, ne var bunda, demek biraz tehlikeli. yazarın hırslısı en çok yazdıklarına zarar veriyor. yeni kitabı gök derinin altında ilk iki kitabı kadar sağlam mı bakalım...

edit: imla.