şükela:  tümü | bugün
  • paksoy kardeşlere verilen beraat kararının yargıtay tarafından bozulduğu dava.

`:http://www.haberturk.com/…yargitaydan-dondu-1912968`

en başından beri şüpheli kardeşlerin savunmalarındaki tutarsızlıklar beni rahatsız etmişti. beraatlarına karar veren mahkemenin gerekçeli kararı ise tam bir kepazelikti.
    ailesinden para alan, alkol alıp bir erkeğin evine giden ahlaksız kız, olsa olsa intihar etmiştir zaten elimizde fazla kanıtta yok tarzı abuk ve çağ dışı bir gerekçe sıralanmıştı. medyadan takip ettiğim kadarıyla çözülmesini umduğum şüphelerden bazıları şunlar.

emre paksoy'un ölen şahsı tanımıyorum sabah can giderken bahsetti demesine rağmen gece facebooktan sinem'in profilini incelediğinin ortaya çıkması.

sinemin cüzdanı ve eşyaları evdeyken ve girişte ayakkabıları duruyorken can paksoy'un ben uyurken gitmiş sandım ve adana'ya gitmek için evden çıktım demesi.

sinemin vücudunda şüphelilere ait dna bulunması.

sinemin yüz üstü düşmesine rağmen kafasının arkasında oluşmuş darbeye bağlı morluk.

umarım yeni yargılama hiç bir şüpheye mahal vermeyecek kadar objektif ve adil olur ve adalet yerini bulur.