şükela:  tümü | bugün
  • adana'dan istanbula çaldılar falan diye laf yetiştirmek de biraz komik.
  • o nasıl soyadı öyle.
    böyle bir soyadım olsa insan içine çıkmam.
    (bkz: yumuşak)
  • islam ahlak dinidir kardeşim, bu zındıklıkla ne anlatırsan anlat boş.

''ahlaki eğitim gerçekleşmeden, hikmet kapısını çalmak mümkün değildir''
  • "kısmette bunu yapmak da varmış" dedirten
    nazlı turna yumuşak kim amk!
  • porsche'dan selamlar, fakirler ölsün videosu.
  • akp'nin çukurova kadın kolları üyesi bir öğretmen olmasına rağmen pahalı olduğu her tarafından belli olan bir arabada çekilen video. kocam doktor, alın teriyle aldık diyor bir de ashdhsjhdghsdhsj. insan böyle iddialı bir şey çekmeden önce prodüksiyonu, mekanı bir düşünür değil mi?

bana muhalefetin yıllardır uyuduğunu gösterdi. daha önceki seçimlerde şu adamlara karşı kampanya yürütememiş olmamız çok acı. :( sosyal medyada kendi kendimizi gazlamışız sadece lol.
  • yukarida biri yazmis o arabaya kemalist yakisirdi di mi diye. hayir, parasini alinin teriyle kazanan herkese yakisir oyle bir araba. kari koca devlet memuru olup bu devirde oyle bir arabaya binmek.. pek de alin teriyle kazanilan parayla araba almisa benzemiyorlar..

ek: edebiyat ogretmeniymis bir de. dogru duzgun türkce konusamiyor. simsek cakmasi vs yildirim cakmasi
  • bu tarz paylaşımlar akp’ye yarardan çok zarar getirir o yüzden bırakınız yapsınlar, hiç sinirlenmeye gerek yok.

bu karıların gezi eylemleri döneminde suya sabuna dokunmayıp sonradan sırf ilgi çekmek için sağda solda “evri dey ayem çapuling” diye ağzını yaya yaya dolanan solcu karılardan zerre farkı yok iticilikten yana.
    o yüzden sinirlenmeyin, hatta daha fazla yayın ki bütün akpliler görsün kimlerin sefasını korumak için oy verdiklerini.
  • ismi bir insan isminden cok turku ismine benzeyen aktroll'e ait bir safsata.
75 entry daha