• 1 mayıs 2015 komünist parti'nin taksim'e girmesi haberini yaparken polisler eylemci gençlere vururken haberciliği yanında insanlığının da etkisiyle 'sakin olun, vurmayın' dedi. kendisine duyarlılığı nedeniyle teşekkür ederim. polisin yanıtı ise onlara yakışır şekilde oldu: 'sakin olmayı senden öğrenecek değiliz'
  • yolun açık olsun tatlış.
    ödülün için kutluyorum.
  • çok temiz yüzlü bir insan. ayrıca tarım haberleriyle kıymetli bir iş yaptığını düşünüyorum. yetkililer sırf nazlı yerebasmaz’ın haberlerini izleseler dahi nitelikli bir program yazabilirler. bu ülke öncelikli olarak tarım ülkesi olmalı.
  • fox'un en başarılı muhabirlerinden. yıllardır yaptığı haberleri izlerim, tek falsosunu görmedim şu ana kadar.

haberi anlatma biçimi, hikayeleştirip ilgi uyandıracak şekle sokması falan baya iyi.

umarım ileride daha iyi yerlerde görürüz kendisini.
  • kendisini bugün fox haber’de gördüm. uzun zamandır ana haber bülteni izlemem. kars’ta hayvancılık yapanlarla ilgili bilgi verici, insanların yaşadığı zorluğu gösteren ama dramadan da uzak bir haber yapmış. izlemeye değer nadir işlerden biriydi bence. umarım çizgisini bozmaz ve başarılı olur.
  • abi olay çok güzel, haber çok güzel, değindiğin nokta mükemmel ama kurguyu liseli stajyerlere mi yaptırıyorsunuz ya? cut ver geç...

haber izliyoruz ışınlanmaymış bi anda belirmeymiş bu tür kurgular gerçekliğini zedeliyor haberinde kanalında. tamam kurguda yeni birşeyler yapabildiginizi keşfetmiş olabilirsiniz ama bunu başka bi alanda deneyin gidin kısafilm çekin youtuberliğide hobi olarak gene yapın.

edit; tanım: fox tv spikeridir.
  • gerçek haber yapan, hayatın içinden somut olaylara dokunan muhabir. her gün haber buluyor, üretiyor. bravo. benim merak ettiğim, bu kadın sürekli anadolu'da, evinde yatıp kalkmaz mı acaba?
  • özellikle tarım sektöründeki haberleri gündeme alarak çiftçilere ışık tuttuğu için takdir ettiğim muhabir.
  • önemli ve ülkeyi ilgilendiren konulara, kişilere değiniyor. değinirken, sunum yaparken çok içten, doğal davranıyor. verdiği tepkileri sevimli.
  • 30 ağustos belgeseli ile gönüllere taht kuran başarılı muhabir. bu kadını izledikçe isini ne kadar severek yaptığını görebiliyorum.
hesabın var mı? giriş yap