şükela:  tümü | bugün
  • twitter hesabı üzerinden 31 mart cumhuriyet savcısının öldürülmesidavasına dair çarpıcı açıklamaları bulunan eski emniyet müdürü, ankara 1. bölge bağımsız milletvekili adayı.
  • ankara 1. bölgeden bağımsız milletvekili adayı olmuş.
  • günlerdir seçim aracı olarak kullandığı devasa o304'ü ile balgat sokaklarında kulak zarlarına eziyet bir seçim propagandası yürüten şahıs.
  • yan komşumuz eyup amca var, cemaatin önde gelen isimlerinden olduğu söyleniyor. kapısının önünde yırtılmış şekilde nazmi ardıç ilanı vardı. anlaşılıyor ki tahammülsüz komşularımızdan biri belki bu bizim evden birisi de olabilir, yırtıp atmış. 17 aralıktan beridir apartmana gelen zaman gazeteleri yırtılıp kapı önlerine atıldı. bugün bunları yapan geçen yıllar çocuklarını hangi abi evi daha iyise çocuğumuzu oraya gönderelim diyenlerdi. apartmandaki suriyeli komşu hariç herkesle gider geliriz. oyumu hdp ye vermeyi düşüüyordum lakin bu yapılanları görünce hdpye başka seçi bölgeelrindeki insanlarda oy verebilir ama bu kişiye başka kimse oy veremez diye düşündüm. nazmi ardıçı seviyormuyum? umrumda mı? belki de yatmayı hakediyor da olabilir. sonuçta gezi polislerinin başında da bu adam vardı. nasıl hdpyi baraj altında bırakan sisteme karşıysam nazmi ardıç'ı hapse atan sisteme de karşıyım. ve nazmi ardıç için yapılması gereken şey tam olarak burada.
    hdp li milletvekillerinin meclise gitmesi nazmi ardıçın gitmesinden daha önemli ama haksız şekilde kimse hapis yatmasın. çünkü sincan cezaevinin koğuşlarının içine kadar girdik.
  • bugün gezi olaylarının başlangıcı ile ilgili önemli twitler attı.
  • gülen cemaati'nin adamı olan polislerden, halk düşmanlarından birisi. ankara 1. bölge içindeki oyların %2,18'ini almış.

hem meclis'e girememesine, hem de akp'ye gitmesi muhtemel oyların 40,004 tanesini alabilmesine gayet sevindim. mükemmel denge.
  • yazilmadigina sasirdim, 17-25 aralik sorusturmalarinin bas sorumluluarindan olmasi sebebiyle nisan 2015de tutuklanan istanbul eski kacakcilik ve organize sube muduru.