• son entrysini dokuz yıl önce yazmış. şahane entrylerinden tanıyorum ben kendisini de istikrarını da ayrıca takdir ettim. ben veda etsem en fazla dokuz gün sonra dönerim.
  • kendisini shichinin no samurai'daki yetenekli samuraya benzetiyorum.

simdi artik esamisi okunmayan kurallardan birini onur meselesi yapmis ve dokuz yil once bir daha donmemek uzere cekip gitmis.
    filmde de yetenegi herkesten ustun olan kyuzo adli samuray dusmanin elinde kalan son tufekle pisi pisine olduruluyordu.

ikisine de cok yazik oldu, ikisi de devam etmeliydi.
  • bence sözlük yönetiminin - eğer böyle bir kaygıları varsa ki olmalı - nazmiye demirel ve benzeri "küskün" yazarlarla bir şekilde iletişim kurarak tekrar sözlüğe döndürme yolunda çaba sarfetmeleri gerekir. sözlüğü ergen forumuna çeviren tiplerin başlık başına en yoğun dönemlerini yaşadıkları bu zamanda sözlüğün ilk kurulduğu zamandaki kalitesine dönüş yapması elzem hale geldi artık.

keşke geri dönse(ler) de okumaya devam etsek...
  • ekşi sözlük'ün gerçek sahibi. hâlâ da öyle...
  • dönse iyi eder.
  • şu sözlükte gördüğüm en güzel nick. neden en güzel olduğunu açıklayamacağım ama küçüklüğümden beri çok hoşuma gidiyor..

çok da iyi bir yazar, keşke yine yazsa sözlüğe.
  • son entrysini 12 sene önce girmiş. sözlüğü takip etmeye başladığım zamanlarda her gün, ne yazmış acaba diye baktığım, sözlüğü sözlük yapan yazarların başında gelen emekçi.
  • sozluge uye olmamin sebebidir kendisi. sonra arastirdim sozluge kusup birdahada girmemis nerdedir ne yapar bilinmez.kustuk'den sonrada birdaha girmemis keske kaybetmeseydik boyle insanlari.
    ici bos yazarciklara kaldi sozluk.
  • bu yazarın entrylerini okurken lisedeydim sanırım ve henüz yazar değildim. bir başlığı okurken epey eskiye gidince tekrar rastladım. son entrysini 12 yıl önce girmiş. vay be, hem komik hem de anlamlıydı yazıları, sözlük henüz altın gününe çevrilmemiş, biz bu kadar büyümemiştik.
    iyidir ve bir yerlerde hala yazıyordur umarım.
  • gelmiş geçmiş en iyi sözlük yazarlarından bir tanesi. keşke bir gün biryerlerde oturup sohbet etsek dediğim ekşi sözlüğün temelinde emeği olanlardan.
hesabın var mı? giriş yap