şükela:  tümü | bugün
  • los angeles'ın ev sahipliğini yapacağı 67. nba all-star haftasonu etkinlikleridir.
  • bu haftasonu icin la e gidilir.
  • inanılmaz miktarda ünlüyü de saha kenarı koltuklarına oturtacak organizasyon.
  • adam silver paşa düzelteceğim diyor. ne tür değişiklikler beklememiz gerektiğini henüz kimse bilmese de en azından all-star maçının sıkıcı bir hale geldiğinin farkında olmaları güzel.
  • değişik bir şekilde gerçekleşecek organizasyon. yıllardır olduğu gibi doğu batı takımları şeklinde olmayacakmış. doğu'dan ve batı'dan en çok oy alanlar kaptan olup, takımlarını seçecekmiş. tamam doğu batı arasında makas açıldı da sanki mahallede tek pota maç yapacaklar amk, bu nasıl bir sistem? doğu'nun kesin birincisi lebron james, all-star olma şansı olmayan dwyane wade kankasını seçecektir, ahan da buraya yazıyorum.
  • doğu-batı karmasının değil kaptanların takımlarının karşı karşıya geleceği ilk etkinlik.

tık

cedi osman kardeşime kaptanlık hayırlı olsun. çünkü internette içinde türk olan anketi türk kazanır.
  • russell westbrook - john wall - lebron james*- anthony davis - dwight howard

vs.

stephen curry - klay thompson - kevin durant*- carmelo anthony - kristaps porzingis

su oyuncular karsi karsiya gelse güzel olmaz mi lan ? bir tarafta ucan adamlar diger tarafta yari sahadan sut tehditi olan 5 adam. cok zevkli olur bence.
  • muhtemelen lebron ve curry kazanır. geçen senede hem en yüksek oyu alan hem en yüksek forma satışı yapılan oyunculardı.

cidden garip bir uygulama ama eğer böyle olmasa batı doğuyu ikiye katlar. mantıklı gözüküyor. tek korkum iki oyuncununda arkadaş kayırması olur. mesela lebron gidip wade'i meloyu falan seçer diye korkuyorum. curry, thompson varken gidip lillard'ı seçmeyebilir. ilginç bir durum olacak.

öte yandan bu playofflara yansır mı ? mesela 2. bitirenler en iyi 16'dan takım seçer gibi bir şey çıkabilir.
  • bu sene en çok oy alan 2 oyuncunun kaptan olacağı ve aldım verdim ben seni yendim yaparak kadro kuracağı etkinlik.
  • milli iradeye saygısızlıktır.
    benim miami şehrine gönül vermiş vatandaşımın, benim utah aşığı kardeşimin iradesi yok sayılacaktır.