*

 • oyun kurucu pozisyonunda oynayan oyunculara farklı pas seçenekleri sunan, superstarların kendilerine has hareketlerini barındırarak, çıksa da oynasak tadında, yeni nesil basketbol oyunu olarak lanse edilen oyun.
  bilgilendirici video için bkz. http://www.easports.com/games/nbalive06/videos.jsp
 • oy oy oy dedirten oyun olmustur efendim. zaten adi da degismis, nba live next generation diyorlar, yeni nesil konsollar icin yapildigindan. bu sonbaharda cikmasi beklenen xbox 360 versiyonunun videolari icin

  (bkz: http://www.easports.com/…ames/nbalive06/rookies.jsp)
 • ss leri aşagıdaki gibi olan oyundur. zira next gen olsa da olmasa da ea'dan pek bişey beklemiyorum espn nba 2k5 oynadıktan sonra.
  bekleyecez görecez.

  (bkz: http://ve3d.ign.com/articles/633/633535p1.html)
 • pc sahiplerinin yegane basketbol oyunu, başının tacı olan nba live serisinin dile kolay 11. oyunu. 95 yılındaki ilk oyundan beri oynarım bu seriyi ve ea games'in fifa serisi her yıl nasıl daha da batırıyorsa, nba live serisi de her yıl katlanarak güzelleşmeye devam ediyor.

  lafı kısa kesip oyunun tanıtım videousun linki şudur diyim:
  http://www.3dgamers.com/…alive06_072705_wm.zip.html

  bu videodan anladığım kadarıyla basketbolun şov kısmı çok daha önemli olacak bu oyunda. nash bakmdan omuz üstünden pas veriyor, carter topu yere sektirip kendi kendine aley-hoop yapıyor, topu belde çevirip atılan turnikeler falan... all star weekend'i de geçen oyundaki gibi katsınlar bu oyun dadindan yinmez.
 • bugün itibariyle amerika'da çıkan oyun. ps2, psp, xbox ve xbox 360 için çıkmıştır.
 • pc versiyonu da çeşitli ortamlarda "clone cd" olarak bulunabilir hale gelmiş oyundur.
 • yarın saat 12.00den itibaren sinanpaşa pasajından temin edilebilicek oyundur.21 saatin geçmesini bekliyoruz bu durumda.
 • nba live 2005'e kıyasla fersah fersah iyi bir oyun olmuştur. ilk iki maçımda gözüme çarpanlar; sanırım oyunu yapanlar bu kez nba maçlarını seyretmişler ve potaya giden şutların nasıl gittiğinin farkına varmışlar.artık belli bi kalıp içinde potaya giden ve hep aynı şekilde giren yada çıkan toplar yok. böylece yıllardır nba live serilerinin vazgeçilmezi olan bu saçmalıkta geride kalmış. kontrollere getirilen en büyük yenilik ise süperstar tuşu. bunun sayesinde bir oyuncunun kendine has olan yetenekleri bu defa gerçekten bir işe yarıyor. grafik, ses her zaman ki gibi üst seviye yine. umarım biraz daha oynadıktan sonra da oyunun can sıkıcı bir özelliği ile karşılaşmayız ve beklediğimiz basketbol oyununa sonunda kavuşmuş oluruz. şimdilik buradan tebriklerimizi gönderiyoruz ea sports'a
 • baron davis in bug olduğu oyundur bu.
 • bu akşam elime geçmiş olan nba live serisinin şimdilik son halkasıdır. nba live 2005'e göre kat kat üstün olan bir oyun olmasına rağmen, bir çok hatayı, bug'ı hala içermektedir (gereksiz hücum fauller, adamın sahada yürümesini yerine "kayması", saçma sapan atışlar, 3 saniye sorunu vs.). ama bu sorunlar, nba live 2005'inkiler yanında bir hiç kalır.
hesabın var mı? giriş yap