şükela:  tümü | bugün
 • demosu yayinlanmis oyun. eh iste seviyesinde
 • demosu ve oynanış videolarından gördüğümüz kadarıyla grafiksel anlamda aşmıştır. sahadaki oyuncular gerçeğiyle birebir aynı gözüküyor. her ne kadar şuan için nba2k lider konumda olsada basketbolda tekellesmeme için 2k'ye bir rakip gerekiyordu. rekabet her zaman tüketiciye yarar.

  2k piyasada yokken yıllarca, parkede kayak yapar gibi ilerlediğimiz nba live oynamıştık. bu 40 yılın hatrina oyun çıktında bir şans verilebilir ama uzun zamandan sonra ilk oyun olan live 2018 den çok şey beklememek lazım. ılerleyen yıllarda pes - fifa çekişmesi baskette de yaşanabilir.
 • 2k tek seçenek olmanın verdiği rahatlıkla son yıllarda fazla tembelleşti ve tr'deki fiyat politikalarını da düşününce alınmaya değmeyen basketbol oyunları çıkarır oldu. o yüzden nba live serisinin geri dönmesine acil ihtiyacımız var. sırf destek için bile alabilirim bu oyunu. daha güçlü bir nba live için evet.
 • gameplay videoları gayet ümit vaat etmektedir. 2k18 hala reklam promosyon oyuncu ratingleri peşinde koşsun.

  efsane geri dönsün artık.
 • dün gece demosunu oynadığım oyun.
  grafiklere çok çalışmışlar güzel olmuş ama adamlar mekana paintle yapıştırılmış gibi, doğal durmuyor.
  kendime bir point guard yarattım, ilk maçta her adamın üstünden turnike atmayı başardı. her türlü saçma pozisyonda turnike hayal değil. oynanışta adamların etrafının beyaz halkaya sarılması ve muhtemel pas atacağım kişilere doğru beyaz çizgiyle bağlanması da hiç hoşuma gitmedi. rekabet açısından iyi olmuş ama 2k varken daha çok çalışması lazım ea'in.