şükela:  tümü | bugün
  • 23 şubat 2019 günü trt spor'da yayınlanmaya başlayan her cumartesi saat öğlen 12'de murat murathanoğlu ve erbatur ergenekon'un yer aldığı nba programı.
    ilk bölüm iyiydi, bakalım neler olacak.
  • daha iyi bir bölümle devam etmiş program. nba severlere tavsiye olunur.
  • hakkındaki 3. entry’yi girdiğimi fark edince şaşkınlıktan ne yazacağımı şaşırdığım program.

bu programla ilgili bir sevdiğim bir de sevmediğim şey söyleyeceğim.

1- program başındaki “övme” section’ına bayılıyorum. shaq olur, jordan olur illaki bir övme odağı bulup dakikalarca övüyorlar. hatta bugünkü programda erbatur, “murat abi senden de bir shaq güzellemesi bekliyorum” diyerek olayın adını dürüstçe koydu. seviyorum bu kısmı

2- reklamdan sonra beraberiz diyerek reklamdan sonra “haftaya görüşürüz” demelerini sevmiyorum. yakışmıyor.
  • ya kardeşim ben haftada bir sizi izlemek istiyorum. açıyorum fb divan kurulu canlı yayın alt köşede de nba saati yazıyor. aman ne güzel nba saati? izlemek isteyen fb tv’yi izler. ya da çok önemliyse dersin şu anda ali koç canlı yayında açıklamalar yapıyor ilgili kanallar şunlardır. olur biter. nba’le ne alakası var ali koç’un?

vay arkadaş ya allstar’ı 30 saniye falan konuştular yalandan.

murathanoğlu hatrına izlemeye devam edeceğim ama bugün seyircinize yaptığınız bu şeyin adı saygısızlık. bunu anlayabilecek insanlar izliyor sizleri. bari banttan yayınlayın programı. ne kadar önemliyse ali koç’un açıklamaları onu da anlamış değilim. hayatın sırrını verdi sanki.
  • yarın bjk divan kurulu varmış sanırım. umarım yayınlarlar.

edit: yanıltmadılar. 50 dakikalık programın 25 dakikasında bjk başkanı dinledik.

süperlig saati olarak değişse ismi sırıtmaz.
  • haftaya bir galatasaray özel programı yapmalarını beklediğim program.