• bugün nba'i ve basketbolu seviyorsak, havalar güzelken hadi basketbol oynamaya gidelim diyorsak bu program sayesindedir. güzel muhabbeti, bilgili, entelektüel adamlarla akıp giden belki de döneminin en iyi spor programıydı. keşke diyerek özlüyoruz, kaan kural murat kosova ikilisine de buradan teşekkürler.

not: olm bi de rolling stones çalardı la bu programın müziği olarak. müzik zevkimi bile şekillendirmiş olabilir. çocuktuk o zamanlar.
  • hala bilmeyen kaldıysa diye söylüyorum, şimdilerde bu programın yerini fazlasıyla dolduran potacast var. bilmeyen kaldıysa dedim çünkü ben de güya nba'yi çok takip eden bir insan olarak bu güzide programın varlığını daha geçen sezonun sonunda öğrendim.

reklam yok, süre sınırlaması yok, televizyonda saatini kaçırma derdi yok. ne zaman vaktin olursa aç ses kaydını dinle. üstelik ilgilenenler için türkiye ve avrupa basketbolu da konuşuluyor. sadece nba kısmı bile nba stüdyo programlarından daha uzun sürüyor.

bulunmaz bir nimet. bu vesileyle kaan kural ve orkun çolakoğlu reyizlere bir kez daha teşekkür edeyim. murat (kosova + murathanoğlu) sizler de kalbimizdesiniz.
  • programın ismi nba stüdyo olmasına rağmen yarısı tbl ve euroleague'a ayrılan, diğer yarısının beşte üçü hidayet'in attığı sayıların yanına kaçar asist ve ribaunt eklediğinde all star olabileceği tartışılan boş bir programdı. kaan kural iyi dayandı murat kosova'ya, murat murathanoğlu'na.

neyse ki şimdi potacast'ler var da, nba ile ilgili olan kısma tek tıkla ulaşabiliyoruz. sağol varol orkunco&kaankural.
  • benim izlediğim dönemde (2008 civarı) cuma günleri, ntv'de hafızam yanıltmıyorsa saat 21'de yayınlanırdı.
  • çok tarz bir programdı. kosova'nın yerli fanatikliği bile insana batmıyordu be. keşke geri dönseler.
  • tv8'in nba yayın haklarını satın alması ile birlikte tekrar canlanmasını umduğum efsane program. murat kosova yönetiminde kaan kural ve murat murathanoğlu'nun takımlar, maçlar, yıldız oyuncular ile ilgili eğlenceli yorumlarını dinlemek gerçekten çok iyiydi. cuma gününü olduğundan daha da güzel kılan, mutluluk verici anlardı. özellikle programın beyaz tahtada sunulan inenler ve çıkanlar bölümü oldukça keyifliydi.
  • program öncesi anketleriyle hafızalara kazınmış program. nba'i her gece açıp izleyen biri değilim, anca play-off'larda düzenli olarak izliyorum o da eğer ertesi gün önemli bir işim falan yoksa. ama takip etmeyi seviyorum, haberlerine bakıyorum, kim ne yapmış ne etmiş öğrenmeyi seviyorum. bu bilgilerin hepsini, kaan kural'ın her hafta değişik değişik nba takımlarının t-shirt'lerini giyip anlatmasını daha çok seviyordum. aynı ekip olarak dönse negzel olur.
  • zamaninda eddy curry hakkinda bi sorumu cevaplamis olan harika program. umarim tv8'de de bol bol izleriz.
  • güzel oldu maçları izleyecek bir kanal olması...

en azından nba'den de anlayan bir ekip olursa play-off tadı güzel olur...
  • eğer yeniden başlayacaksa, programın reklam arasına giriş ve çıkışlarında eskiden olduğu gibi rachid taha'dan ya rayah isimli şarkıyla yapması gereken program.

ne o müzik eskir ne de bu program.
hesabın var mı? giriş yap