şükela:  tümü | bugün
  • adından da anlaşıldığı gibi nba hayranı bir sözlük yazarı. öncelikle hoşgelmiş diyoruz, nba'i seviyoruz
  • (bkz: ucan kafaya top atan adam) hakkında böyle şeyler yazılmış an itibariyle lanetli çaylak olan bir yazar tarafından eleştirilmiş yazar.
  • büyük sorunları var çok net.
  • macar kedisi ve limon dede nicklerini kullanan ve anladığım kadarıyla aynı kişi olan yazar /yazarlar tarafından itibarımın yerle bir edileceği mesajlarının geldiği başlık. sabahtan beridir bakıyorum ikisi dışında yazan da yok. hakkımda fikir edinmek isteyen yazar varsa bu ikili ve gerçekten varsa iftira çetelerinin hakkımdaki tüm ifadeleri yalandır. zaten nickaltlarına girerseniz nasıl insanlar olduklarını görürsünüz.

birçok yazar benim gibi yeşili görünce heyecanlanır ama gidiyorum geliyorum bu / bunlar msj atmış ( amorti ) başlığa bakıyorum. ( sanki loto bekliyorum ) tık yok.

o yüzden bu konuda yapılabilecek tek şey hani kaliteli birşey olur da kaçırırım diye trollere bile karşı kullanmadığım icraat. ilk defa

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • bu gece ağır mesaide, tek tek lige yeni giren oyuncuların başlığını açıyor. adamla kavga edenler ne görüp de öyle diyor bilmiyorum ama keşke böyle yazarlardan daha fazla olsa.
  • nba izleyicisi olmanin yaninda hesaplayan da bir adam (ya da kadın). eksi sozluk'un gotunden sallamayip, soylediklerini verilere dayayan boyle yazarlara ihtiyaci var.