şükela:  tümü | bugün
  • şu anda türkiyenin en büyük basketbol forumu olan ve an itibariyle 120.000 den fazla üye barındıran bilgi-eğlence evi...
  • türkiye'de basketbolun en esaslı konuşulduğu yer. lakin üye sayısı basketseverler tarafından değil download sevdalıları yüzünden +550.000 kadardır. eklemek lazım bu başarısını charvaka kullanıcı ismini kullanan administrator 'e borçludur.
  • şuan ki üye sayısı 624bin küsürat olan forum.
  • muhtesem bir basketbol forumu. nba 2k13 hakkinda dosya paylasimlari inanilmaz.
  • üye arsızı site. üye sayısı o kadar artmış ki artık geleni geçeni banlıyorlar. eski admin gitmiş zaten. bir şey indireceksen indir çık. bunlarla uğraşmaya değmez.
  • cicişlerin sepet topu yorumlamaya çalıştığı kalite yoksunu ergen forumu.
  • yaş ortalamasının 13.8 olduğu nba forumu. gerçekten donanımlı bir kaç kişi kaldı . onlarda büyük ihtimalle bırakacak olayı.
  • erken 2000'lerin forum kültüründen kalan ender sitelerden. son iki gündür cartayı çekmiş bir türlü ulaşamıyoruz. tam da playoff arifesi, umarım bir an önce sorun çözülür.
  • adminler tarafindan 15 eylul itibariyle fisi cekilecek olan forum. gule gule demekten baska bir sey kalmiyor
  • az önce ''ne zamandır girmiyordum, ne alemde acaba'' diyerek girdiğim ve yayın hayatına son verdğini gördüğüm nadide forum sitesi. ben sitenin ilk üyelerindendim ve zamanımda forumun çekirdek kadrosu çok kaliteliydi. fan gruplarının toplandığı, köşe yazılarının yazıldığı, eğlenceli yarışmaların organize edildiği bir forumdu. hala görüştüğüm birçok değerli arkadaşım da bulunmakta. ancak son 5 sene acayip ergen dolmuştu ve yorum kalitesi çok düşmüştü. bende arasıra girip, 2 yorum atıp çıkıyordum. bu gece de uzun süre sonra girme düşüncem ciddi anlamda üzülmemle sonuçlandı. neyseki hatıralarımı tazeleyebileceğim bir index hazırlayacaklarmış. bir güzel şeye daha elveda dedik. üzücü...