• hemoroid ve fissur tedavisinde kullanılan tamamen bitkisel gıda takviyesi. bitkisel mitkisel ama salık veren eczacıya göre hemoroide kesin çözüm.
    iki sıkıntısı var:
    kutusu 60küsür lira ve kötüsü piyasada bulunmuyor. iki kutu bulduk. hadi bakalım. aldık. kobayımız yok. sizlere hizmet için kendimizde deneyeceğiz.

edit: rahatlıkla tavsiye edilebilir. ben yaklaşık iki yıl önce kullandım sonra bir daha hemoroid acısı yaşamadım. herkese bu kadar iyi gelir mi bilemem ama en azından tamamen bitkisel olduğundan yan etkisi bulunmuyor (cebe etkisi dışında) bu yüzden rahatça deneyebilirsiniz.

yıllar sonra gelen edit:
    başta zınk diye kesti
    sonra etkisi azaldı sanki.

yakınlarda şu ürünü kullandım. etkili geldi
    https://www.memethol.com.tr/.

son olarak cevizin iç kabuklarını kaynatıp suyunu içmek kocakarı ilacı ama bence hepsinden etkili
  • ne şekilde pazarlandığı konusunda fikrim olmaksızın aynı zamanda iyi bir eczacı olan bir akrabamın önerisi üzerine kullandığım ve çok faydasını gördüğüm bir üründür.

not: entrylerimi takip edenler faydasına inanmadığım hiç bir ürünün reklamını yapacak biri olmadığımı göreceklerdir.
    ayrıca bkz: http://www.naturalstandard.com/…asp&title=dong quai
  • modern tıp ilacı dışında kullandığım en etkili ürün.şu an isteğe bağlı sipariş edilip getirtiliyormuş ağır vergi yükü yüzünden.
    bu aralar biraz züğürt kaldım hemoroid için doktorun verdiği ilaçları kullanıyorum.

böbrek taşı ameliyatından sonra hayatımın en ağır kabızlığını yaşadım ve müdürü fena zorladım.tekrardan nüks etti meret.ama bu sefer ki feci. doktorun verdikleri kısmen iyi geldi diyebilirim.hala devam ediyorum .

ama geçmezse bir şekilde bulup buluşturup sipariş vereceğim.

ha bu arada kabızlık sık yaşayan biri olarak fissür de çektim. o daha berbat diyebilirim.aslında fissür rahatsızlığım yüzünden tanıştım bu ilaçla ya da bitkisel destekle.

buraya açıklama yazma sebebim hastalığı çeken bilir.bu tür rahatsızlıklar bence modern tıbbın çok başarılı olmadığı hastalıklar.hafif vakalardan bahsetmiyorum. ben şu an daflon ve procto bilmem ne kreminden kullanıyorum.iyi geldi ama bu ürün gibi fayda alamadım.

bu ürünü kullanana kadar da başka şeylerde kullandım bitkisel olarak.çoğu tırt.ama iyi gelen de vardı tabi.

neyse işte amk kötü ve zor bir rahatsızlık.ameliyat çözüm değilmiş.olanlar diyor. kabız olmayın işte.müdürü kızdırmayın canınıza okur. ben çok çektim. hala çekiyorum.

işin aslı kremini aldım ama ilaç kullanıyorum diye sürmedim.ilaçlar bitince kremine başlayacağım.olmadı tableti sipariş edeceğim. benim için en etkili çözüm bu tedavi olarak.hafif vakalara daflon tipi ilaçlar iyi gelebilir.

denediğim şeyler arasında böbrek taşına iyi gelen bişey olsaydı onu da o başlıkta yazardım ama ameliyat olmak zorunda kaldım.

tamam uzattım bitiriyorum.kalın sağlıcakla...
  • bu şekilde pazarlanan her üründe olduğu gibi elbette ki işe yaramamaktadır.
hesabın var mı? giriş yap