şükela:  tümü | bugün soru sor
  • nucleus vision token'i.

detay icin;

https://nucleus.vision/

satın almak için, burdan.
  • gün itibarı ile binance e girmiş olan, 550 satoshi den 2500 adet almış olduğum coin.

zamanla gidişatı ne olacak burada editleriz artık.

ek : aldıktan kısa bir süre sonra başka bir kriptoya geçmek için sattım.
  • an itibariyle almış olduğum coin.

fiyat: 447 satoshi
    adet: 31124

yazı tura atıldı. ya elimde patlayacak ya da uçuracak. beklemedeyim. zamanla editlerim.
  • 440 satoşiden 40 bin adet aldım. ölümüne hodl ;))
  • hayırlısı be gülüm diyerek 384 sattan 5 k girdim
  • 372 den bilmem kac bin tane aldigim coin. yok daha fazla dusecebilecegini pek sanmiyorum. herhalukarda 2x getirecektir. ancak su an overbought durumda bu sebeple biraz beklemek gerekebilir. yuzde 10 yuzde 20 artista satmayiniz degmez. minimum 700 civarina cikmasini bekleyiniz. bir iki hafta icinde cikacaktir.
  • btc 18.000 iken 0.01 usd'den presale olarak satıldı. şu an btc 10000 usd ve 0.04 usd olarak işlem görüyor. alan arkadaşlara geçmiş olsun. en az %50 zararınız şimdiden hayırlı olsun.

not: 190-200 sats dan alırım.
  • iki günde çoğu kişinin ocağına incir ağacını dikmiştir.ama merak etmeyin yol haritası 2022 ye kadar uzun.satmazsanız eğer 3 sene bekleyin aldığınız fiyata döner belki
  • daha önce (bkz: nucleus vision) başlığında yazar arkadaşların da dediği gibi whitelist'e kaydolan mailler bile satıldı öyle bir beklenti oluştu üzerinde. güzel proje. black mirror'da görebileceğiniz tarzda bir sistem oluşturmaya çalışıyorlar. ico'ya girenler şimdiden 3x 4x kar ettiler.

ama twitter'da da çok gördüğüm için buradan da uyarı yapıyorum:

arkadaşlar lütfen bir token ya da coin bir borsada ilk defa işleme açılıyorsa saldırmayın. ilk alım satımları uzun vadeli büyük yatırımcıları bir referans noktası göstermek için yapıyorlar, yıl içindeki hedeflerini belirliyorlar. o yüzden fiyat çok yüksek bir noktadan borsaya girip direkt düşmeye başlıyor. en tepeden alırsanız çok uzun süre beklemeniz gerekebilir kısacası. dün fiyatı 300'e dip yapınca alttan bir tepki gördüğüm için girmeyi düşündüm ama çok kısa sürede fiyatı pik yaptı ve uzak durdum. ama girebilseydim 10-15 dakika içerisinde neredeyse 2x kar yapacaktım.

nucleus vision şimdilik kemikleşmeye, kendine yer edinmeye başlıyor. fiyatı biraz daha düşüp sabit hale gelebilir. yavaş yavaş hacmi de düşecektir. yüksekten alanların artık sabrı kalmadığında da muhtemelen fiyatı çıkacaktır ve yükselmesi için satmamızı bekliyormuş çığlıklarıyla yoluna devam edecektir. ben fiyatının bir iki gün oturmasını bekledikten sonra ciddi bir miktarda yatırım yapmayı düşünüyorum, e tabii bitcoin'in hareketlerine de dikkat etmekte fayda var. şu bir iki gün bu hareketlerden etkilenmez ama sonrasında etkilenebilir. ama ayıdan kurtulup boğaya girdiğimizde en sert yükselişlerden biri buradan gelecek muhtemelen zira henüz fiyatlanmamış, gideceği yer belirlenmemiş sağlam projelerden.

son not: lütfen alırken de satarken de sabırsız olmayın.

yatırım tavsiyesi değildir.