şükela:  tümü | bugün
  • tehlikeli bir kız. kafa atabilir, aman dikkat.
  • sag gozunu kirparak soran kizdir. dalga da gecebilir sevedebilir. dengesizdir kesin dengesiz.
  • sizden ho$lanmıstır
  • (bkz: ne vardı ciğerim) diyeni daha bir can olandır.
  • denk gelmek isteyip de hiç denk gelemediğim kız türü. sanırım çok fazla bakmamışım ya da bakışlarım rahatsız etmemiş olmalı..
  • bunu derken aynı zamanda güldüyse verecektir.
  • okuz musun demek istemistir.
  • trafikte yaptığım şeylerden biridir, "hayırdır ne bakıyorsun" u hareketlerimle söylerim sağ göz anlık kırpılıp baş iki yana sallanır sol el açık ve aya yukarı doğru bu hareketi kombin olarak aynı zamanda yapınca daha etkili oluyor.
    anlamı: ya efendi ol başını önüne eğip yoluna git ya da koltuğun altında sana bir amerikan süprizim var bana vitesi ikiye taktırmadır.
    efendim türkiye'de kadın olmak zordur, xs bedeninizle ve zarif kıyafetlerinizle her ne kadar dokunulsa incinecek gibi görünseniz de ülkemizin bağğğzı insanlarına karşı yeri geldiğinde kükremesini de bileceksiniz.
  • geçen aynısı balat'ta başıma geldi. kırmızı kiliseye doğru çıkıyorum gözlüklü bir kadın var yanında bir kaç kişi baktım bana doğru bakıyo acaba birine mi benzetti dedim ben mi tanımadım gittim karşısına gelince durdum o bakıyo ben bakıyorum.niye bakıyosun dedi ben de sen bakıyosun diye bakıyorum dedim. cins cins baktık birbirimize gittik sonra.hadi güzel bişey olsa neyse güzel de değil senin neyine bakacam.var böyle cinsler gerçi ama yapacak bişey yok. elbet size de bakan çıkabilir