şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bay j ve yosi mizrahi'nin olduğu yeni bir youtube kanalı. ilk bölümü "istiridye" bugün yüklenmiştir. izlediğim kadarıyla da gerçekten youtube'u bulunca küfürler bi sağdan bi soldan gelmiş * . takip ediyoruz bakalım nasıl devam edecek.
  • bol küfürlü, bay j'nin alışıldık çizgisinde, keyifli olacak gibi görünüyor. bakalım kaç ay sürecek.
  • aşırı iyi youtube kanalı. videoları izlerken hayvan gibi güldürüyorlar. bir çok kitlenin tepkisini çekecekleri garanti ama kesinlikle değer.
  • ümitli olduğum youtube kanalı.

sağlam geyik dönerse tutar.
  • modası geçmiş, peynirsi* ve ofansif espriler; ergen muhabbeti barındıran youtube kanalı.
  • dillerinin kemiği yok hem birbirlerine hem de geri kalan herkese feci giydiriyorlar. küfür gırla ama muhabbete yakışıyor ben rahatsız olmadım. konu dönüp dolaşıp her halükarda sekse geliyor. umarım fazla tekrara düşmezler muhabbetlerde, ki aynı tespitleri tekrar yapmaya daha üçüncü bölümden başladılar. şimdilik güzel eğlenceli ve komik. bence güzel bir boşluk yakalamışlar youtube türkiye'de. videolar aksamaz ve muhabbette tekrara düşmezlerse bence yürür giderler...

edit: önünü alamadık, çok bozdu. izlemeye midem el vermiyor artık yapılan taşşak muhabbetinden.
  • (bkz: vasfiye teyze)
  • uzun süredir bu kadar eğlenmemiştim. bence tüm hızıyla devam etmesi gerekiyor. başarılar diliyorum yeni işlerinde.
  • hayatımda gördüğüm en yapmacık kanal.
    enes batur bile bunlardan daha "doğal".
  • ekşicilerin abartılı yorumlarına karşın şunu söyleyebilirim: beyaz show'dan farkı olmayan sadece daha çok orgasm sex sevişme kondom sikiş sokuş gibi lafların kullanıldıgı kanal