• şarkının artwork'u için daha çok çalışmışlar herhalde. bu tayfadan hiç beklemediğim kadar kötü. bu mu lan sinerjiniz.
  • beklentiler büyüktü, maalesef dadmin olmadım. uzun süreler dinlenesi bir şarkı olmamış. zaten 2:39’luk olması da kallavi bir şarkı hissiyatı vermesine mani oluyor.

arkadaki loop güzel, bartu’nun sözleri güzel ama vokali kötü, sercan’ın ise sözleri kötü.
  • zeynep bastık tarafından coverlanması muhtemel şarkı.
  • büyük ev ablukada'nın son teklisi.

şarkıyı bilmem kaç kere dinleyince sevdiğimi fark ettim ve durup durup;

"gece güzel ama mahvetmek üzereyim yalan yok, yok
    hepinizi üzmek istiyorum hepinizi"

kısmını tekrarlıyorum. tarzları giderek değişti ama bir şekilde alıştırdılar buna da.
  • olmamış. kafanıza sıçayım afedersiniz.
  • rezalet bir şarkı. büyük ev ablukada'ya olan sevgimden ezhel nefretimi unutup dinlemeyi denedim ama olmuyor. yolunuza bakın ağalar, fırtınayt gibi bir şeyden sonra grubu kapatıp gitseniz de olur. ya da sınırları zorlayıp fırtınayt'ın üzerine çıkın. yapın bi şeyler işte ne bileyim.
  • umarım bu şarkı için 7 dakika falan çalışmışsınızdır. o zaman güzel. saatlerce çalışıp bu şarkıyı yayınladıysanız ise yapacağınız işi seveyim.
  • ezhel'in girdiği bölüm harici oldukça beğendiğim şarkı. bu tarz yakışmış, özlemişiz sizi büyük ev ablukada.
  • ıkisinin de hastasayim. beraber sarki yapacaklarini duydugumda acayip heyecanlanmistim. kardeşler bu nedir ya!!! yapmayın etmeyin lan. saat 3 te buluşup saat 8 de şarkıyı yapmışsınız ama olmamış. hem feci olmamış yani.
  • büyük ev ablukada&ezhel’in kısacık ve dopdolu teklisi.
    “auto-tune”la dalga geçilmesi, güncel konuşma dilinin tamamen yansıtılması, günümüz insanının gerçeklerden kaçıp mutluluk reklamı yapmasının yerin dibine sokulması muhteşem detaylar.
hesabın var mı? giriş yap