şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şirin payzın'ın cnntürk'teki programı. az kalsın hakpar temsilcisiyle bdp temsilcisi kavga ediyordu. sözü bir akademisyene verdiler öyle kurtardılar durumu.

  bazen de o kabak kafalı sunucu yapıyor.
 • an itibariyle nuray canan bezirgan'la bir ismini bilmediğim laik bir kadının ve nesrin ünal'ın tartıştığı bir program. laik kadın şimdi fetva veriyor. allah benim saçımın görünmesini istemeseydi örtülü yaratırdı dedi laik kadın.
 • akp'li bir vekil programı terketmiş. sunucu hanım efendinin öğrenci olan konuşmacıyı savunmasına dayanamamış herhal. oynatalım yutupçuğum
 • devam etmekte olan programında islamcılık tartışılıyor. "türkçülük" fikrinin batıda kurulan türkoloji ensitüleri üzerinden dayatıldığını ve "kökü dışarıda" bir ideoloji olduğunu iddia eden bir abi var. konuklar erkeklerden oluşuyor ve entel entel konuşuyorlar, azıcık halkın dinleyeceği dilden konuşsalar, yoksulluk ve nedenlerinden, emekten bahsetseler diyeceğim ama demiyorum çünkü ramazanda içmiyorum.
 • an itibariyle türk solunun bugünkü durumunun masaya yatırılacağı program.

  http://video.cnnturk.com/canli-yayin

  neden türk solcuları marksizm'le kemalizm'i evlendirdiler? solun bugün şiddete bakışı nedir? türk soluyla pkk arasında zihinsel bir bağ var mı? eski sol hareketlerden yeni bir sol çıkar mı? türkiye'de yeni sol bir siyasi hareket oluşturmak mümkün mü? eski dev-yol derg. yazı i. müd. yaşathak aslan, bağımsız istanbul milletvekili levent tüzel, sodev onursal başkanı ercan karakaş, ödp eş genel başkanı alper taş, sdp genel başkanı rıdvan turan, tkp merkez komite üyesi kemal okuyan, avukat-yazar eşber yağmurdereli, sosyolog prof. dr. doğu ergil, türkiye soluna "sol"dan bakıyor. şirin payzın ile "ne oluyor?", bu akşam 22:40'te cnn türk'te.
 • bugün ali sarıçiçeki konuk edecek olan tv programı. (21:30)
 • az sonra maho aganin, canli yayina baglanmasi mumkun olan programdir. sene 2013, mevzu asiret, tore, kan davasi. sonra ileri demokrasi, demokratiklesme paketi, %3 buyume. yesinler sizi.
 • an itibari ile ne kadar gereksiz solcu varsa toplaşmışlar bir doğan tarkan eksik. insanları sol görüşten soğutmak için penguenci cnntürkün bu amcamları kasten çağırdığı çok açık!
 • sarışın kızın az önce "ibne" kelimesini 3-4 kere kullanıldığı programdır. yoksa ben mi yanlış duydum?

  o değilde güzel program olacak gibi duruyor. mavi ceketli eleman aşırı boş. uzun saçlı anti-kapitalist arkadaşı ise denk geldikçe izlerim. bazı konularda fikirlerimiz örtüşmese de zeki insanlara hep saygı duymuşumdur.
 • şu an farklı görüşten gençlerin çok seviyeli bir şekilde birbirlerine karşı uçta sayılabilicek fikirlerini dile getirdikleri cnn türk'de yayınlanan program. ülkenin bu gibi seviyeli fikir tartışmalarına ihtiyacı var. ancak böyle başkaları empati kurmaya teşvik edilebilir diye düşünüyorum.