• ayrıl, evlenmek zorunda değilsin. bu kıyak tavsiyeyi de sana kimse vermez.
  • o kadın her şeyi erkekten bekleyerek erkeğe teslimiyetini, erkeğin hegamonyası altında olduğunu kabul etmiş olur ama günü gelince erkeğe hayatı zindan edecektir. burası feministlerin uğramadığı bir başlık.
  • varlıkta yanında olmak isteyen kişi ilk sıkıntında seni terk edecektir, derhal uzaklaşılması gereken kişidir.

şahan gökbar'ın bir filminde istediği kızı fakir diye vermemişti babası, sonra zengin olunca kızını alıp kendi vermeye çalışmıştı.
  • kasım ayında düğününüz olmasın. akıllı erkeklerin kabul etmeyeceği sözler bunlar.
  • ben kirada sen ananın evinde oturmaya devam edeceksin deyip yolunuza devam edin.
  • böyle kızdan derhal kaçın beyler.
  • hocam maddi manevi zor durum. ama birlikte yaşamayı satın alınan bir evden ibaret gören kadına karşı yaptığın tüm masrafları unut. evlendiğinde bu kafayla gittiğinde boşanma sonrası nafakayı bile düşününce erkenden alacağın ayrılma kararı belki de hayırlısı. hiçbir zaman sorunları halı altına atmayın.
  • verilmiş sadakan varmış bilader, ya imzayı attıktan sonra bunları söyleseydi?

önündeki maçlara bakacaksın artık bu maç buradan dönmez.
  • serin hikaye olan başlıktır, ama gerçek olsaydı yapılacak şey bellidir.
  • dayima kiz tarafini soyledigi " evi olmayan adama kiz vermeyiz".
    dayima dedim senin 1+1 dairen var sat onu koy parayi masaya, kiz tarafina soyle ben yarisini koydum buyrun yarisini da siz koyun cocuklara bir ev alalim. bakalim ne diyecekler . dayim teklifi yapinca bu sefer geri vites yapan kiz tarafi. eve gerek yok canim cocuklar calisir kendi evlerini yaparlar dedi.
    sizin kiziniz ne kadar kiymetliyse bizim oglumuz da o kadar kiymetli. bu evlilik islerinde erkeklere fazla yukleniyorlar. evlilik surecinde evlilikten soguyan ulan bunla mi evlenecem diye dusuncelere girmeyen arkadasim olmadi.

edit: kuzen evlenip ev aldi. bu ev mevzusunda gelin hanim aile icinde soyle bir cumle kurmus. ne guzel evlendik evimizi aldik. kuzenin ablasi ve eniste buna icerlenmisler bize mi laf sokuyorlar diye. suan küsler.
hesabın var mı? giriş yap