• işletmelerin ihtiyaç duyabilecekleri bir takım paket programlar satan yazılım firması.
    bordro, üretim, personel, stok, sipariş vesaire özellikleri olan yazılımlardır bunlar..

1966 yılında neyir örme sanayi bünyesinde bilgi işlem merkezi olarak kurulmuştur.
    nebim ismi buradan gelmektedir, dikkat edin "ne"yir - "bi"lgi işlem - "me"rkezi
    yaa şaşkalozlar sizi...

http://www.nebim.com.tr/

(bkz: nasil bi mesaj bu lan allahsiz)
  • perakende sektöründe oldukça çok kullanılan bu sektörde lider denilebilecek bir program..bir bilgisayar programından beklenen tüm hataları verse de yine de başarılidir..
  • fiyatına göre performansı yüksek bir program. ancak ufak tefek can sıkıcı hatalar barındırıyor. mesela mahsup fişi açıklamasında ( ' ) işaretini kullandırmıyor. eğer kullanılırsa program bir alt satıra geçirmeyip kullanıcıyı dellendirebiliyor.
  • başka alternatifleri var mı diye meraklandıran program
  • ankara'da müşteri destek birimini vasıfsız elemanlarla doldurmuş bir yazılım firmasıdır. işten anlayan tek bir personeli vardır. onu klonlamaları gerekiyor.
  • türlü çeşitli erp programlarından perakendeciler , toptancılar ve üreticileri üzerine yoğunlaşmış olanı. hiç kullanmayın daha iyi; önceden kullandığım 2 farklı erp sisteminde, 3 günde nebimle yaşadığım sorunu yaşamadım. aradığımı bulma sıkıntısının üzerine bir de program beni sevmedi iyi mi. sürekli bir uyarılar, hatalar, bunu yapmaya yetkiniz yoklardan hepten bunalıyor insan.
  • türkiye'de en çok kullanılan kurumsal kaynak planlama (erp) programlarından biridir. perakende mağazacılık zincirlerinin en çok tercih ettiği erp diyebiliriz. hataları olsa da bir çok ihtiyaca yanıt vermektedir.
  • son olarak keytorc şirketi ile kullanıcı deneyimi projesi yapmışlardır. sonuçlarını burada takip edebiliriz.
  • firmada eşi,dostu,akrabası olmayan çalışamaz.mecazen değil gerçekten.küme küme karı koca,kardeş,kuzen yerini tutan ailesini yığmış şirkete ne yapıyoruz diyende olmamış enteresan.
  • 'geri' butonu olmayan perakende programı.
    'geri' butonu istediğim program.
    stok kartı kopyalama islemi ile yeni bir stok karti olusturmak istenildiginde kopyalama yapmadan (yaptığını sanarak) yeni verileri isleyip 'kaydet' dedikten sonra durumun farkına varılması halinde yaşanan hissi kimse bilmez.
hesabın var mı? giriş yap