şükela:  tümü | bugün
  • can yoldaşım; ikizim.
    tıpkım. aynım.
    ressam, yazar, vokalist, ben.
  • can simidi entrylerin yazarı; sadece zeki değil, akıllı da.
  • - sigara içmiyor ve doyumsuz videoları kısa kalıyor :(:((:(... .. ..
  • saçlarım öyle güzel olsa, aynı bana benzeyen bi insan evladı.. kimilerini kınıyor ve laflar hazırlıyor, formunu koruyor, koka kola ziro içiyor, hayattan maksimum zevk alıyor, çılgın yaşıyor!
  • bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayanlardan. düşüncelerini çok iyi savunan ve sonuna kadar da arkasında duran bir yazar.
    ayrıca saçlarını çok kıskandım.*
  • kafa dengi. arkadaş değiliz fekat entry'lerini bilirim. özellikle bilime bakışıyla bu konuda yalnız olmadığımı hissettirmiştir.
  • uyuz oluyorum bu adama, hayatımda bu kadar kendini beğenmiş burnu gökte götü yerde insan görmedim. götü yerde derken boyu kısa anlamayın ben de henüz görmüş değilim ama buradan delikanlıılk yapmak güzel geliyor. ay bi de o kadar iddalı ki sormayın, "bitersiniz bana çok yakışıklıyım ben lskdalksjd." falan diyor. kendisini bayram arifesi bize baklava açmaya davet ediyorum. kazanlar kaynasın!!!

merdaneni al da gel, ha yavaştan yavaştan
    konuşuruz bitionda nebuch un oğlu jr. nebuchtan
    nebuch senin gibi erkeği gören bir şey söylesin...
    ustura görmemiş yüzü kim ne yapsın neylesin
    bitionun kızlarından seven varsa söylesin.

mühendislik falan okuyorsa veya bu işi yapıyorsa terk edip popsıtar olma yolunda ilerleyeceğini düşündüğüm biri. pop evet bu daha iyi.
  • çirkin sözlük yazarları arasında parıl parıl parıldayan genç dimağ *
    hem yakışıklı hem de zeki erkek kategorisinin tek neferi
    bir de vokalist yazmışlar, link falan vermişler -ki şimdilik bakmamaya çalışıyorum
    -hayır kalbim bu kadarına dayanmayacak-
  • konuşmayı bilen akıllı, dengeli ve neşeli insan. bir gün "ben çalayım sen vokal yap" diye gideceğim kapısına.

ha bir de, benden yakışıklı değil ama var bir pırıltı*
  • kendine has enteresan -ve kaliteli bulduğum- bir müziği ve sesi var.
    kaç gündür tüm albümlerini dinliyorum, bir türlü şudur diyemiyorum..
    o derece nevi şahsına münhasır bir müzik tarzı geldi bana yani..

böyle sanki dünyadan farklı yerlere yolculuğa çıkıyorsun dinlerken..
    bir bakıyorsun yumuşacık clean bir melodi içinde clean bir tonla söylüyor..
    sonra bir bakıyorsun bol bol hard'n heavy/thrash tonlar içinde brutal bir atağa kalkıyor..
    çogzel..

kim olduğunu bilmeden dinlesem, "bunu bir türk yapıyor" deseler inanmazdım..
    gerçi hala inanmadığım anlar olmuyor değil.. *
    başarılar diliyorum kendisine..